Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení masa studeným kouřem, 19.4.2019
Toto období považuji za ideální na studené uzeni. Poctivá udirna nemusí být jen plechová.Ja udim v dřevěné. Venku 20 st, tak uvnitř taky 20 st. Proč by tam mělo být o deset víc. Za 9 h spalim 2,5 l drte na maso do 75 st. Na klobasy za studena Max 30... celý příspěvek >
Úrodnosť bramborov, 28.3.2019
Já to vždycky tak nějak počítám, když je vyndavame.Co vím přesně je to ze jsem zasadil jeden brambor. Pravda je ze někdy větší brambor, někdy menší. Letos extra stejně malé t.j.ze jich vysazim hodně.Kdyz jich při vybíráni najdu 12 tak jsem se přesně... celý příspěvek >
Nastaruje a chcipne, 23.3.2019
Musíte si načíst jaký karburator mate, jeho funkci, zrovna tak co mate dělat s téma sroubkama, jak je seřizovat. Není možné tu tvrdit, ze nemám drazkovy klíč, neumím vytáhnout pojistku u šroubu. Na to já šel klidně do servisu a zeptal se jak to... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 2.3.2019
Pořádnou jehlu, otvory z boku, obsah alespoň 30cl.Do každého kila dam 3 a něco.Necham 3-4 dny ve 2-4 stupně. Takový prostor si musím najít. Mimo zimu je to jen ledníce.Lak 24%.mnozstvi do 7-8 kg masa. Udit mužů za každého počasí, ale výběru si když... celý příspěvek >
Jake drevo, 24.2.2019
Březové dřevo obsahuje hodně silic, díky čemuž hoří i syrové. Oheň z březového dřeva díky tomu má typickou štiplavost. Na uzení jsem ho nezkoušel, takže nevím, ale břízu bych nebral.😀😀😀 Já taky ne.
Jake drevo, 23.2.2019
Mám taky generátor a používám jenom buk.Švestku pálím v kotli.Tak jsem s tím bukem spokojen😀
Jake drevo, 21.2.2019
Vždyť s ni (brizou) taky nikdo netopí.Ten kdo to mysli s územním vážně, tak ví čím topit.
Vybíráme skleník, 15.2.2019
Nj, to mi nedošlo. Mám zafixovanou představu, že vítr fučí proti skleníku, a nedošlo... No mě to zas došlo. 👍Koupil jsem opravdu skleník. Zaskleny v silikonu, pozinkovany, bezudržbový.
Vybíráme skleník, 14.2.2019
První skleník jsem udělal v roce asi 1979.Kamna Club s patronou (ústř. top) 70cm v zemi.Po letech jsme se dopracovali k tomu, že jsme začli sadbu doma a pak jsme ji dali do pařníku, kde topil hnuj.Vše bylo jisté.  V roce 2015 jsme si... celý příspěvek >
Co se hodi do skleniku vedle okurek a paprik?, 11.2.2019
Ahoj zahrada není můj koníček, ale to neznamená, ze neposloucham moji, co komentuje, když má problém 😂Napr. paprika neplodí, když ji ve skleníku necháte spálit květ. Musí se stinit. Teď kupovala textilií 😁 Loni bylo velké teplo.Ve... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 1.2.2019
Dival sem se na některá videa a divím se ze to tam lidi vůbec dávají. Napr. přeloženy vlek a tahají ho 3 traktory. 2 jsou bez ochr. rámu. 3 zoufalci ničí stroje a čtvrtý to točí. Nepochopili jízdu v písku, není tam nikdo kdo by rozhodl rozdělit... celý příspěvek >
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 20.1.2019
300m2 je prostor 20x15m.To někteří tady dělají rycem.U souseda strávím na podobném pozemku ročně tak 4 h. Orba’ rotavator a třetina řádky na brambory. Postupujte s rozvahou při nákupu a vnímání nazoorů.
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 4.1.2019
Pan Standa chtěl napsat těm méně zručným, pro které jak jste psal, univerzální karburátor není, že nemusí kupovat origo za 1500, ale že mužou koupit za 439kč v ČR.Bez úprav a další jiné práce.Přesto vaše sdělení hodnotím kladě.
Stavba udírny - komín ano/ne?, 3.1.2019
Každý to dělá jinak.Protože to taky každý jinak vidí.Představu, že musím mít u udírny komín, tak tu jsem nikdy neměl.Za to na odklápěcím horním víku jsem vždy trval.Tudy maso vkládám, tudy kouř reguluji, provádím kontrolu atd.Nepotřebuji mít boky... celý příspěvek >
Kouř od lišty, 30.12.2018
Hydraulický olej je příliš hustý a tak maže zuby, nikoliv však čepy řetězu a zejmena pak nemaže ložisko roltopu lišty.Píše SfK. Hydraulický olej je řidký a proto jsem ho do pily nikdy nedával.Olejů všech druhů jsem přečerpal ručně i čerpadlama na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika