Příspěvky uživatele - 248.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boule na kořenech, 24.10.2017
Boulovitost kořenů, může to být jak z půdy, tak přinesené ze školky.   Lída
Jaká je to houba?, 24.10.2017
Čirůvka fialová???          Lída
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 23.10.2017
Zlikvidovala jsem angrešt Karát (sice rezistent, ale nezvladatelně silný růst a střední množství plodů, které mají dost velkou tendenci opadávat) a místo něj nasadila klasický Zlatý fík. Místo jabloně Dima, která byla sice velmi chutná, ale v mých... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 23.10.2017
Literatura - Hurych, Horáček...           Lída
Malý sad - jak kombinovat jednotlivé druhy?, 22.10.2017
No vidíte, já bych volila řady ve směru sever - jih, aby měly stromky dobré oslunění z východu i ze západu...           Lída
Identifikace dřevin, 22.10.2017
Ale kromě cypřišku hrachonosného, ten ho má vzpřímený          Lída
Identifikace dřevin, 22.10.2017
ps - zerav má šištičky oválné, cypřišek kulaté, jalovec má dužnaté plody.  Lída
Identifikace dřevin, 22.10.2017
Pokud je na druhé fotce větvička toho, co roste dole pod ní na fotce, tak je to skalník - Cotoneaster. Je jich mnoho druhů i odrůd. Lída
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 20.10.2017
Wealthy ?           Lída
Nemoc jabloně, 20.10.2017
Odstranil jste tu špatnou kůru před zatřením? Jestli jste to natřel jen na povrch (vypadá to na fotce tak), tak to byla zbytečná práce.     Lída           
Vyslepené pupeny, 19.10.2017
Ještě upřesním. Je to prakticky špičák, jen zhruba ve výšce 140cm má dvě malé větvičky, takže snížením o korunku nepřijdu. Stromek je pravděpodobně z "jarní várky", přes léto založený, i podle kořenů - tam, co byly kořeny při dobývání stromku... celý příspěvek >
Vyslepené pupeny, 18.10.2017
Mám problém. Přišel mi stromek (Ligol). Potřebuji ho do řady ostatních stromků, které mají výšku kmínku cca 70cm, tento má pupeny na kmínku prakticky do 1m důsledně vyslepené. Korunka založená v této výšce by byla moc vysoko. Pokud ho zjara seříznu,... celý příspěvek >
Nevíte, jak se jmenuje tahle překrásná růže?, 18.10.2017
Podle netu má ještě více názvů, také Charles Bonnet nebo Thornless Rose.   Lída
Co je to za keř, 18.10.2017
Tak jsem hledala "keř plstnaté listy" (nové brýle budou nutností, fakt to má srst) a zatím mi docela podobná připadá Correa alba (Austrálie)... Lída
Co je to za keř, 18.10.2017
Asi potřebuji nové brýle...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika