Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malinik co mu chybi?, 22.4.2019
Asi to tak bude, jak to napravit?Pouzil jsem zatim hořkou sůl. 
Malinik co mu chybi?, 18.4.2019
Tak jsem z toho nejak zmateny, maliny prece nepotrebuji vapnik, pokud je to chloroza tak chybi železo vlivem prebytku vapniku nebo ne?Pred dvema lety na stejnem miste byly rajcata a ty vykazovaly typycky nedostatek vapniku.
Malinik co mu chybi?, 14.4.2019 Obsahuje fotku
Co chybi tomuhle maliniku?
Zalévání - rozvod vody, 9.4.2019
Pak jedine cerpadlo, nějaký maly.
Zalévání - rozvod vody, 9.4.2019
Kolik je dostatecny tlak?Když bude nadoba 5m vysoko bude tam 0,5 bar, blby co?
Uklízet folník?, 27.3.2019
Kdyz jsem mel foliak, tak kazdy rok byl na jinem miste.Vynos byl daleko vetsi než z nasledneho skleniku ktery jsem ob rok vyvazel.
Lze roubovat třešeň na švestku?, 13.3.2019
Nektere dotazy jsou jak z povidek Jaroslava Haška
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019
Toto poskozeni se objevuje na starych stromech, ale uz se me objevilo na 10lety Rubinole a to prijde líto, nepomuze nic.
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
Hlavne nenatirat, rohoze nebo site-stinovky jsou nejlepší. Ja pouzivam dreveny, muzu kdykoliv odstranit akorat je problem nekdy kam s nimi.Napr nater vapnem znici sklo.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 31.10.2018
A to mostujete třeba v prosinci kdy jablka temeř nepouští šťávu?
Napadený buxus, 13.9.2018
Pokud jsou to vajicka zavijece ktere ted klade motyl tak je postrik neucinny.Jedine umyt ale hlavne na jaře v dubnu sledovat vyskyt housenek a ty hubit od nejranejsiho stadia.Hlavne denne, zapomenete a za tři dni je pozde.
Malý tlak v pískové filtraci, 17.8.2018
Kdy byla filtrace naposled uplne rozebrana a ménen nebo vypran písek? 
Doporučení čerpadla, 16.8.2018
Povoleni k čerpání vody z potoka je?
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 31.7.2018
To nechápu, když se kal usadi ze nejde odsat.V zadnem pripade ne pres filtraci, tu akorat zasvinite.Musite opatrne a ne jako koberec sem tam.Vzdy do odpadu ale prichazi se tim o spoustu vody.Jaka je velikost a tvar bazenu?
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 25.7.2018
Chlor z vody musite vyhnat vetranim, neprikryvat,vyndat tablety a nejlepe pomocii solo cerpadla vodu prohanet, popř. Vzduchovat nebo kvedlat a kvedlat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika