Příspěvky uživatele - 17.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vylamování zálistků, 29.6.2017
Ještě bych dal do placu tuto úvahu: Čím větší je nadzemní plocha keře, tím mohutnější se vyvine i kořenový systém pod zemí. Keř si drží nadzemní i podzemní část v rovnováze. Pokud jsou zálistky daleko od zóny hroznů a nezahuštují keř, necháme je... celý příspěvek >
Stříbrný smrk - odumřel?, 22.6.2017
Před mnoha lety jsem zasadil vánoční smrk, který se prodával v kontejneru. Sadil jsem ho do těžké jílovíté půdy. Mnoho let vůbec nerostl, uvažoval jsem, že ho vykopu. Nicméně letos se rozjel jak strhaný. Buď mu už kořenová soustava dokázala zajistit... celý příspěvek >
Kontejnerovaný stromek, 20.6.2017
Zatím nemám velké zkušenosti, zasadil jsem několik jak prostokořenných, tak kontejnerových stromků. Kontejnerové se chytly všechny a rostou pěkně, s dobrými přírůstky. Přeci jen již vytvořený jemný kořenový systém je výhoda. Prostokořené se víceméně... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 1.6.2017
Jakou woodoo magií Vám přečkal loňský somerset letošní jarní mrazy, že dokázal obrazit i z kmínko-tažně? :)
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 25.5.2017
Nevím, jestli sem půjde vložit link, nicméně našel jsem pěkný fotopříběh jak vzniká roubovaná sazenice révy. A tedy z toho plyne, že ta "hrča, zauzlina, bulka", ze které vyrůstají nové výhony je už právě roub. Ta část "ušlechtilé" révy, kterou... celý příspěvek >
Bestway metalframe bazén - zvětšení průchodek - funkce skimmeru, 19.5.2017
Filtrace má průtok 6000l/h. Takže si myslím, že by stálo za hřích ty průchodky vyříznout na větší průměr.
Bestway metalframe bazén - zvětšení průchodek - funkce skimmeru, 19.5.2017
Dobrý den, máme bazén Bestway metalframe kruhový 3m. Je dodávaný s kartušovou filtrací. Ta je celkem slabá. Pořídil jsem letos Intex Krystal Clear pískovou filtraci. Ta je dodávána i s hadicemi a bazénovými průchodkami pro napojení k hadicím.... celý příspěvek >
Řez ryngle oulinské, 12.5.2017
Děkuji všem diskutujícím za zajímavé a podnětné příspěvky. Ač jsem začátečník a úspěch pro mě bude typu: "vyroste / zaplodí / uzraje / chutná", velmi vítám i informace o původech a vlastnostech podobných odrůd. Jde hlavně o zkušenosti zdejších... celý příspěvek >
Řez ryngle oulinské, 11.5.2017
Ještě bych k diskuzi doplnil, že pokud bude můj stromek samposprašný a ovoce dobré (tj. dozraje do sladka), tak budu spokojený ať už to bude Oulinská nebo Ontario. Je to totiž docela dobře možné, že má Ing. Fidla pravdu, a je dobře a správně to tu... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Dobrý den, moc bych se přimlouval za nějaké fotky Vašeho řešení drátěnky. Šlo by? Stejně tak i pan Radomír okraj Č.B.pánve, mohl byste zde dát pár fotek? Jen co se k tomu dostanu, tak vyfotím i to své experimentální řešení a dám... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 2.5.2017
Áno, tak to mám v plánu. Krom své hlavní viničky mám ještě experimentální tří-sazenicovou vinici pod balkonem, kde jsem si již vyzkoušel ty zatloukací kotvy a drží dobře. Jediným zádrhelem se ukázal klasický napínací drát používaný k pletivu... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 7.3.2017
S těmi různými druhy révy to bude u většiny asi nikdy nekončící "začarovaný" kruh. Každým rokem, či co dva roky se objeví nová "zaručeně lepší" odrůda a asi je v lidské povaze zkusit mít to nejlepší. Neumím si moc představit, že někdo bude dejme tomu... celý příspěvek >
Uvazovani a ohybani revy, 2.3.2017
Dobrý den, pokud se podíváte na tento odkaz, najdete tam několik fotek z viničky, kterou jsem zakládal loni v létě. Nechal jsem u každé sazenice jeden výhon, který jsem postupně vyvazoval ke kolíku. Do podzimu mnoho sazenic dorostlo ke dvěma metrům.... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 24.2.2017
Velmi pěkné, oku lahodící :-). A věřím, že i jazyku.
Co Vaše réva 2017, 24.2.2017 Obsahuje fotku
Tento rok mě čeká ještě úprava drátěnky. Z důvodu jakéhosi estetična jsem použil dřevěné hranoly jako sloupky. Pro jejich fixaci do země jsem použil natloukací trny, které jsem pro krajní sloupky do země zabouchal zešikma a zhruba do poloviny hloubky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika