Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
Mam 25 letou tresni  pred 4 roky jsem udelal radikalni rez vsechny vetve co sli nahoru orezal   mely prumer asi12 az 15 cm rezal jsem hned po sklizni   za ty 4roky tak krasne obrostla    letos muzu trhat tresne... celý příspěvek >
Neduživá nektarinka, 26.5.2018
Neco podobneho jsem mel pred 14 dny na osmilete merunce kazde rano bylo na zemi asi 30 zdravych listu vzdy na tom samem miste zjistil jsem ze to delaji vrabci priletel sedl na vetev ustipl list puspil  tak to delal nekolikrat ted uz to nedelaji
Neduživá nektarinka, 24.5.2018
Nektarinka nebo broskev to je uplne jedno hlavne nesmi puda obsahovat vapno    po nastrikani nekolikrat se listi dostane do normalni zelene barvy
Neduživá nektarinka, 23.5.2018
Podle me ma asi vapenatou zeminu   a chybi ji zelezo   chce to co nejdriv postrikat HARMONIE  ZELEZO   ktere koupite zahradnickych obchodech
Uhorky hynu, 21.5.2018
Bez chemie  to proste nejde  v loni jsem chtel mit rajcata BIO nestrikal jsem taky jsem nic nemel plisen bramborova zapracovala dukladne   sousede strikali a meli rajcat az az
Buk ze zahradnictví napadený larvou ve dřevě, 17.5.2018
Asi to bude larva drtnika ovocneho  napada ovocne a ostatni listnate stromy       urcite stromek vymenit    jinak bude jen zivorit   a stejne casem uschne
Jaký zavařovací hrnec na destilaci, 15.5.2018
zadny hrnec     takove domaci  paleni nedoporucuji     asi jste uplny amater  na paleni     podle mne pro vas znamena nezalezi na kvalite hlavne ze tece utrejch
Sekačka - motor neběží, 11.5.2018
Napiste co mate za znacku motoru  ne sekacky urcite vam nekdo poradi
Paprika Rodrigo, 6.5.2018
Ano máte pravdu sázím po dvou z důvodu až papriky budou větší a opírají se o sebe.Tím se nevyvracejí.Tyčky dávám okolo chodníku podle potřeby. Spon paprik je asi 45x45cm.Skleník má rozměr 210x460cm.Foliák 220x500cm.Do skleníku sázím 42ks po dvou do... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Papriky ve skleníků a fóliáku jsem vysázel 16.4.2018.
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Venkovní papriky jsem vysázel 23.4.2018 a rajčata jsem vysadil 1.5.2018.
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Kazdy dela co ho bavi   nekdo rajcata  jiny papriky
Ačokča, 2.5.2018
Kazdy si to musi vykouset sam      pestoval jsem to pred 10 lety ze zvedavosti nic moc    nema to vubec nic  spolecneho s okurkou a paprikou jak  prerostou neni  to k jidlu  same velka... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 30.4.2018
Nadherne plody  rajcat   na slovensku se dari   ale   Milan hokus  pokus ma urcite lepsi  plody    urcite vas trumfne   ja mu verim prisvetloval  uz zacatkem ledna takze musi... celý příspěvek >
Chyba rajcine nejaka vyziva?, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Takhle by měla vypadat sazenice rajčat před výsadbou do skleníku nebo na zahrádku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika