Příspěvky uživatele - 253.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2017
odroda Pölöskei muskotály: zaujimaju ma skusenosti ostatnych s touto odrodou, ktora mala byt vysoko odolna a velmi chutna. U mna rodila prvy rok a je to najvacsie sklamanie tohto roka. Bobule su male 2-3g, dodnes vodnate pri trhani z bobul... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 1.10.2017
Glaša je dalsia odroda ktorej nepraskla ani jedna bobulka. Ale ma len jeden mensi strapcek, takze na hodnotenie je priskoro. Cital som vsak hodnotenie na webe od ineho pestovatela, ktory tiez spominal, ze Glasa mu nepraska. S Glasou som uz do buducna... celý příspěvek >
Vinohradnicka broskvon z Poysdorfu, 29.9.2017
POYSDORFER WEINGARTEN-PFIRSICH Tato bielomasa neskora odroda dozrela v 1. tyzdni septembra. Neprijemne bolo, ze plody zacali padat - no boli uz zrele. V chadnicke mi bez problemov vydrzali doteraz - este jednu mam a zajtra ju zjeme,  ale... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 29.9.2017
Vsetky tieto odrody maju vyrazne pevne chrumkave bobule a preto aj poskodene bobule dlhsie vydrzia - hniloba/plesen len pomaly postupuje hlbsie.
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 29.9.2017
Carli som detailne kontroloval a na niekolkych strapcoch bolo viac (15%) popraskanych bobul - hlavne pri stopke, ale vacsina strapcov mala len malo prasknutych bobul. Ale Galahad a Vostorg novy cerveny su v tomto odolnejsi. Carli ma meksie bobule a... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 29.9.2017
RUSLAN: Ruslan este nabral cukor a chutovo bol vyborny, mimoriadne pevna chrumkava duzina - lahodka hlavne pre milovnikov chrumkavych bobul. Konzistenciou i chutou nam pripomina slivky. Najvacsie bobule 17g. Mensie dazde vydrzali, ale po 4... celý příspěvek >
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 26.9.2017
Zvonka vyzeraju bobule prez prasklin. Po tychto silnych dazdoch len malo odrod nepraska. Nemaju ani praskliny na bobuliach zvnutra strapca alebo pri stopke? Moj Nový podarok zaporožie nerodil a je celkovo slaby, potesil by som sa, keby bol odolny... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 23.9.2017
Pocul som staznost na drobnu velkost bobul, ale z vaseho obrazku vyzera velkost bobul solidna - tipoval by som aj viac ako 2g. Ako sa vam zda velkost bobul?
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 23.9.2017
Pan Milanik, kolko postrekov robite rocne? Pri hodnoteni odolnosti revy je klucove vediet pri kolkych postrekoch sa reva javi ako odolna.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.9.2017
odroda čARLI: Udavana ako velmi skora modra odroda. V skutocnosti u mna je vyrazne neskorsia. Vyfarbuje sa naozaj skoro, ale plody su este nechutne. A trva im neuveritelne dlho kym naberu dostatok cukru. Chut sa spomina ako priemerna - mozno len... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.9.2017
odroda SOLARIS: je to velmi odolna odroda z redsim strapcom - mozno preto som niekde cital, ze moze byt pestovana aj ako stolova. Ale ked porovnam Solaris s Biankou tak je tam velmi velky rozdiel v chutovych vlastnostiach. Obe odrody su mustove.... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.9.2017
VERONIKA: Silne dazde predoslych 4dni (spolu 70mm) Veronika vydrzala prekvapivo dobre. Mam uz len 2 male strapce prasklo asi 10%bobul a to povazujem za dobry vysledok - len kusok horsie ako najlepsi. Pred tyzdnom som na inom koreni obral zabudnuty... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 21.9.2017
Predosle 4 dni silne prsalo, naprsalo spolu 70mm! Svetlana - 2 rocna rastlina, 1. uroda len s dvoma mensimi strapcami - posledne dazde vydrzali vsetky bobule. Ale viacere bobule popraskali cca pred 3 tyzdnami ked po velkom suchu naprsalo. - takze... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 21.9.2017
Predosle 4 dni silne prsalo, naprsalo spolu 70mm! - tieto zrazky dobre preverili odolnost voci praskaniu. najodolnejsi praskaniu sa javia: Galahad (3 roky uroda) -ukazuje Najlepsiu odolnost aj praskaniu - takmer ziadne praskanie a to je jedna... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 20.9.2017
Tato tema je hlavne pre stolove "rezistentne" odrody. Stolove sorty mavaju problem s praskanim bobul. U stolovych odrod je velmi cenne, ked dlho visia na koreni bez straty kvality - tak aby sa dali postupne zberat a jest. Chceme jest cerstve hrozno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika