Příspěvky uživatele - 234.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maďarská, 17.7.2016
Ako sa ten postrek Jirko volá? Mne praská Zelená ringlota.Účinkuje ten postrek aj na čerešne? Mám Napoleonovu a tá tiež hodne praská.    Jano
Maďarská, 17.7.2016
Tak to som prekvapený Jirko s tým Bergevalom, myslel som že silno praská. Ako je u Vás Leskora odolná na praskanie plodov? Je odolnejšia ako Bergeval? U mňa nepraská ale niekto tu už písal o tom že mu Leskora praská.    Jano
Brambory v seně, 20.11.2015
Inak ak pred zimou na zahony nastelies tak 3 az 5 cm takeho zlisovaneho sena a na jar to zaories :-) Budes zo dva roky celkom milo prekvapeny. Skus pohladat na druzstvach, kde im zahnivaju baliky sena. Mozo ti ich daju za odvoz, len aby sa ich... celý příspěvek >
Malvazinka, 22.8.2015
Malvazinka pán Honza zreje u nás v strednej polohe 310 m.n.m zhruba 25.7.Althanova zreje neskor-později v auguste-srpnu.Akú máte nadmorskú výšku? 
Najlepšie slivky, 22.8.2015
Katinka je určite najlepšia ranná slivka, netrpí žiadnou moniliózou na plodoch.
Burbank July Elberta - královna jižních zemí, 22.8.2015
Zdravím pán Červenka v akej nadmorskej výške pestujete B.J.Elbertu a Halehaven. Ako je na tom Halehaven a B.J.Elberta s odolnosťou kvetov na jarné mrazy. Ako ste spokojní s úrodnosťou B.J.Elberty a Halehavenu. Ďakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika