Příspěvky uživatele - 183.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnická švestka, 3.4.2016
Asi tak nějak, tleskat budu, až to uvidím a vyhodnotím. Dnes se registruje za úplatu úplně vše, protože se nedělají odrůdové zkoušky tak jako dříve, dnes stačí, jeslti je odrůda stálá, uniformní a odlišná v nějakém znaku od ostatních, a ještě se to... celý příspěvek >
Odrůdy Pinkcot®, 23.2.2016
Trefně řečeno, s tím prvním přeplozením a mrtvicí, hlavně ve výsadbách. Otázkou je, zda dále uvedené odrůdy budou skutečně odolnější (Tsunami, Big Red, samurai) některé jsou dost nové, takže s jejich hodnocením odolnosti bych ještě počkal, spíš čekám... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 21.12.2015
Zdravím, jsem rád i za tuto reakci, chválu Bergarouge a Bergevalu jsem slyšel již z více míst. Můžete prozradit, v jaké poloze p. Červenko tyto odrůdy pěstujete? Koupil jsem je před rokem a čekám, co z toho vyleze, letos přežily sucho, tak snad... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 7.12.2015
Nedá mi to, přece jen něco napíšu. Kuresii mám (pravděpodobně tu pravou, prý běhají 2 verze, světlejší a více vybarvená). U mne je střední až velká, kolem 50-60g. kulatá, pevná, světlejší dužnina, výrazně sladká, velice příjemně letos překvapila- jak... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 30.10.2015
No, zatím ji nemám, moc na ní nepospíchám, kvalitních šv estek mám zatím dost. Počkám, co z toho vyleze. Jogantu bych zkusil, ale ne´vím, kde ji za rozumný peníz sehnat. david
Lipnická švestka, 30.10.2015
Zdravím, snad to bude dobré... zatím mnoho z toho, co tu bylo napsáno, beru s rezervou... pan Chovanec uvádí jako podnože, na kterých by měla odrůda růst dobře např. Adesoto, myslím že dostupnost stromků odrůdy v ČR na této podnoži je momentálně dost... celý příspěvek >
Podpník 29C, 22.10.2015
No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že jako podnož myrobalánového typu mristemově množená je u nás dobrá, méně trnitá než semenné myrobalány, na ověření slabšího vzrůstu deklarovaného ze zahraničních zdrojů si musím počkat. Tophit, Stanley,... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 27.8.2015
Zdravím, troufám si tvrdit že se zatímžádné Dapple Dandy a ani jiné zaigerovy odrůdy typu plumcot a aprim se v ČR nevyskytují, je to VŽDY nějaký kříženec salicina x cerasifera typu Melitopolskij, Kometa aj. Jak už bylo řečeno, Dapple Dandy je... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 27.8.2015
Doufám tedy aspoň, že to bude k jídlu... po zkušenostech např. s Jojem jsem trochu skeptik, Presenta padá, nepravidelně plodí atd. chce to nejdřív vyzkoušet.david
Ips-plant.com marhulky, 27.8.2015
Zajímavé, Farbaly odpovídá i u mě tomu, co je na fotce. Problém je (teď zraje), že je dost sušší dužnina, i když je ovoce velké (cca 70g). Tak nevím, jsem z ní letos zklamaný, ale bude to asi tím suchem. david
Darina, 11.8.2015
Letos v těch vedrech to tak vypadá, zdá se že bude kolem 25-28.8. Za normálního průběhu roku by to bylo o 10 dní déle. Ale to je jen můj odhad, je to silně podeschlé, tak to může být urychlené. Ale to nevím jistě, uvidíme. david
Darina, 11.8.2015
Zdravím, rád dám, až budu mít opět foťák a až budou zralé- Farbaly je už červená, ale dost tvrdá, farhial zelený, začíná mírn chytat barvu- bude letos dřív, asi začátkem září.david
Bora BO 90610010, 13.7.2015
Zdravím, je to kříženec Harcot x reale d´imola, oranžová, středně velká, odolná PPV, podobná Harcotu. měl jsem ji, před rokem šla ven. david
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 9.7.2015
Zdravím, nechci strašit, ale tohohle jsem už viděl docela hodně, ESFY je zde vysoce pravděpodobná. Potvrdí to ale až analýza z laboratoře. Zkuste se ještě podívat, jestli strom není někde poraněný, taky to může být horší afinita s podnoží- někdy se... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 9.7.2015
Zdravím, letos už máme dávno po Tsunami, je lepší chuťově a pevnější než Aurora, jež může nahradit, ovšem zůstávám opatrný, letos po velice mírné zimě a příznivém jaru plodila dobře, i když měla fialové květní pupeny již koncem února. loni neplodila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika