Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 27.4.2018 Obsahuje fotku
Takto vypadá políčko po odkrytí folie... poté rycíma vidlema vyberu... Nezaznamenala jsem žádné přehřívání, jsou vlastně pod zeminou, jen pár jich je nahoře a ani ty nejsou zelené, nebo závadné... Doporučuji s malým kouskem, já také začala s 20... celý příspěvek >
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 24.4.2018 Obsahuje fotku
Od roku 2011 pěstuji brambory pouze pod černou netkankou... Zrotavátoruji, natáhnu folii, nařežu křížky a sazečem na cibule vsadím brambory. Více si jich nevšimnu, nebe se postará o vláhu a po zaschnutí natí jen uklidím folii a vyberu vidlema... celý příspěvek >
Zvonkové, 20.1.2018
2016-2017,to bylo naprosté fiasko s jablkama.Jediná odrúda zvonkové byla jako každoročně úrodná. Letos se ve sklepě klepe ještě bedýnka melrosse a glostarů a jsou již lehce povadlé, ale zvonci jsou perfektní... Nikdy bych se jich nezbavila a... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 6.1.2018
Sadila jsem na Martina a na záhonu není vůbec nic vidět..Míla
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
rozhodně bych se toho nebála.Cibuli takto pěstuji a nevidím žádný problém použít netknku i k česneku. MÍLA
Paprika Rodrigo, 18.10.2017
PŘEKRÁSNÉ PAPRIKY.Měla bych prosbu: do kdy mohu necvhat papriky v nevytápěném skleníku?,Myslím tím teplota???,nebo je již nejvyšší čas je vytrhat??   díky moc Míla
Melrose, 10.10.2017
Nádhera,...jediná jablíčka, která mě letos nepomrzla a také takto krásné, tak se o sklizen postaral vítr. Pár jich ještě na stromě zbylo, ale plná bedna popadaných..Je mě líto je zmoštovat, tak je asi nasuším... MÍLA
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 25.9.2017 Obsahuje fotku
stačí stará záclona.Dávám až začínají zrát!! MÍLA
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 25.9.2017 Obsahuje fotku
ani u mě nemaj kosáci šanci
Charneuská (Fondante de Charneu), 19.9.2017
Tak mě letos charneuska dala 4 plody slovy čtyři!!!,na druhé hrušni nic a na třetí původně červencová se povedlo asi kilo Madam Verté... Míla
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 31.8.2017
Já bych je brala i ted.Strom je zcela prázdný a ani na knedlíky by mě nevadilo, že nejdou od pecky   MÍLA
Paprika Rodrigo, 22.8.2017
Dotaz, je nutné ted v září odstranit vrcholky u paprik? Hojně nakvétají, ale určitě již plody nestihnou vyrůst... děkuji MÍLA
Stanley, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Tak ještě před příspěvkem dostala za uši!!! mnohokrát děkuji všem!! MÍLA
Stanley, 16.8.2017
Děkuji za komentáře k mému problému. Ještě dodám, že na jaře manžel železnou tyčí po obvodu koruny udělá díry a já tam vsypu hnojivo-převážně mpk a tak to děláme i u jabloní a dokonce i u kanadských borůvek... U té stanley teda nevím, jestli vyřezat... celý příspěvek >
Stanley, 15.8.2017
myslíte odstranit třeba celé 2-3 větve dole u kmenu?,Dodržuji postřiky od jara, po před květem i po odkvětu... dodržuji snad všcko, každoročně teda jsem zakracovala ty obtovský přízůstky, takže nevím, jestli to není právě chyba... děkuji za odpověd... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika