Příspěvky uživatele - 195.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vijan rajčat odnožuje, 19.7.2017
Taky se mi to objevilo, a nejen u Bejbina, i u Tornada a Albertovského. Nechala jsem to tak, ano, rostou na něm další plody, možná to fakt nemá až takový efekt a raději dát pryč.
Přelitá rajčata?, 12.7.2017
Dobře, provedu. Jeden pytel je pořád špatný, horní lístky svěšené. Ono v tom pytli to není zcela ideální, jak jsou záhyby, tak se vytvořila pevná vyschlá krusta (tam se voda asi nedostává), naopak při prostředku je to dost promokřené. Prostě... celý příspěvek >
Přelitá rajčata?, 12.7.2017
Dírky tam mám, ale zřejmě málo. Zase jsem nechtěla nadělat moc děr do pytle, aby se pak netrhal.
Přelitá rajčata?, 12.7.2017
No ona ta voda asi nevyteče, zemina byla spíš takové blátivo, když jsem tam šáhla. Ale jeden pytel se už vzpamatoval, jak jsem to prohrabala rukou a provzdušnila, tak se ke kořenům asi dostal kyslík a listy se velmi rychle oživily. Snad se to spraví... celý příspěvek >
Přelitá rajčata?, 12.7.2017
Zdravím všechny zkušené pěstitele, letos jsem se dala na rajčata a část rostlin mám i v igelitových pytlích, na slunném místě u stěny. Protože jsou horka, tak jsem je asl včera večer zalila více, než by bylo nutné. Nyní přes den pozoruji u některých... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 3.7.2017
nádhera, krásná práce. Také mám už zasedlé plody, ale že by bylo něco už červené, to kdepak. Lépe se daří rostlinám na venkovním záhonu než těm ve skleníku. Pouze Tornado je jak tak srovnatelné na obou stanovištích.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 3.7.2017
tak jak to vypadá? díky tomuto tématu jsem zjistila, že mám ve skleníku s hadovkama to samé. Jednu rostlinu jsem i raději vyhodila, ta byla napadená opravdu hodně. Ty ostatní se pokusím zachránit, zítra jedu do zahradnictví pro chemické ošetření. Ach... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 24.6.2017
Právě tímto způsobem mi všechno zplesnivělo a celou sklenici jsem mohla vyhodit.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika