Příspěvky uživatele - 43.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodní gril, 7.8.2009
Fotky grilu, jak je to usporadane uvnitr, sem nemuzete nekdo vlozit? Diky.
Poznam podle nejakych indicii chudou smes?, 29.6.2009
Motorari, kam jste se stratili?
Poznam podle nejakych indicii chudou smes?, 27.6.2009
Vidim, ze jsou zde odobrnici motorari a tak se pripojim s dotazem. Co je spatneho, kdyz u ctyrtaktniho motoru sekacky nekdy po vypnuti motoru dojde k streleni ve vyfuku? Dekuji.
Sekačky od Mountfieldu, 1.6.2009
MF Stare Mesto u UH. V te dobe primo v regalu u prijimaciho technika lezely 2ks v regalu za nim. Jeste jsem si delal srandu, ze radeji koupim ten motor nez klapku. Ale pak jsem ji nasel za tech 125,- jak jsem psal vyse.
Ptačí zob, 25.5.2009
Kdy zacit hnojit od vysadby neporadim ale jak jsem jiz psal, vzdy jsem zastrihl za tretim listkem.
Ptačí zob, 7.5.2009
Tak tohle Vam ja neporadim. Od posledniho prispevku uy mame slahounz 50cm - ptaci zob tento rok roste jako blazen.
Sekačky od Mountfieldu, 28.4.2009
Tak nakonec  jsem klapku  koupil v  Brne v  normalnim service za 125,- vcetne DPH l. "I toto je MF"
I toto je Mountfield, 28.4.2009
Tak nakonec jsem klapku koupil v Brne v normalnim service za 125,- vcetne DPH a z netu stahnul kompletni servisni manual. "I toto je MF"
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 28.4.2009
Info pro Vas -polypropylenove desky se prodavaji i cerne. Spis by me zajimalo cim jste spojil-slepil ty desky a trubky?
Ptačí zob, 26.4.2009
My sadili podzim 07. Rozpon 30cm. Zastrihl jsem koreny i vetvicky na konecnych cca 15-20cm. Hnojim 1x14 dnu Kristalonem na okrasne dreviny a pozdeji Kristalon podzim. Strihal jsem kazdou vetvicku vzdy za tretim listkem z duvodu zahusteni, jak zde... celý příspěvek >
Krtonožka ve skleníku, 25.4.2009
A uz jste to zkousel? Mame jich plnou zahradu klidne, muzete prijed a ukazat nam to. Zkouseli jsme zakopat hnuj, chemii, zalivat slepicincem, koprivama taky jarem i sadit do PET flasek. Hnizd vykopeme taky pozehnane. Je to naprosto bez sance. Proste... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 22.4.2009
Jeste doplnim. V Anglii za to chteji 10 liber a v Belgii 16 euro. Takze MF CZ s cenou 504,.- opet jednicka na trhu ale v necem jinem...
Sekačky od Mountfieldu, 22.4.2009
Tak uz nemusite. Nasel jsem na netu kompletni servisni manual.
Sekačky od Mountfieldu, 22.4.2009
Jaky motor tam mate? Rozpadla se me ta plastova klapka automatickeho plynu a rozstrelily se me pruzinky. Potreboval bych foto teto casti sekacky. Velmi dekuji za opdoved. Jen pro info, cely motor stoji 3500,- a jen za tu plastovou klapku chteji... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.4.2009
Nema nekdo sekacku R 484 TR GGP od MF? Po dvou letech se rozpadla-zpuchrela plastova klapka automatickeho plynu. Cely motor stoji 3500,- a ta klapka 500,-. Tak se vydelava. A ted o co me jde.  Potreboval bych bud fotku nebo technicky list casti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika