Příspěvky uživatele - 234.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 26.7.2016
Pár rokov dozadu sa Halehaven dal bežne na Slovensku kúpiť, dnes je to už nedostatkový tovar, možno budete rád že ju máte.    Jano
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 26.7.2016
Jirko Slovensku už Halehaven nekúpite, vypadá to že pomaly sa vytráca z ponúk predajcov, ale nie je mi jasné prečo.    Jano
Změna barvy listů maliníku, 19.7.2016
Keďže Vám nikto neodpovedal, pokúsim sa Vás aspoň nasmerovať v pátraní, pretože určiť jednoznačne diagnózu si netrúfam. Mohlo by ísť o vírusovú mozaiku malín, alebo o napadnutie roztočom Phyllocoptes gracilis. Skúste si zadať do googlu tieto 2 pojmy... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 19.7.2016 Obsahuje fotku
Postupná náprava letným rezom (viď aj predchádzajúci príspevok).Hruška Dicolor na semenáči, nie dobre vytvarovaná - príliš úzka, príliš vysoká (pred rezom takmer 5m), príliš hustá- foto 1. Po letnom reze je to lepšie, ale ešte zďaleka nie v... celý příspěvek >
Náhrada za jalovec, 14.7.2016
Neviem či Nijisseiki, ale ázijská hruška to je. Má typický pilkovitý (zúbkatý) okraj listov. IH
Royal Glory a spol, 9.8.2015
Tak to je zaujímavé u tejto podnoži.GF 677 je podnož vhodná do vápenitej zeme.
Aerifikace, 15.6.2015
Ak spravne pozeram, jedna sa o kupovany vyrobok. Dajte si do vyhladavaca "aerifikacni vidle" a najde asi 3-4 odkazy na tento typ, s hrotmi 10 alebo 16 mm.
Podnož pro meruňku, 6.4.2015
Zdravím, chcel by som sa opýtať či sa marhula na myrobaláne dá udržať do výšky maximálne 3,5 metra. Pýtam sa preto lebo keď bude mať strom viac rokov a bol by moc vysoký tak sa nebude dať postrekovať zo zeme.Myrobalán je do mojej pody veľmi... celý příspěvek >
Vysoká hladina spodní vody, 8.1.2015
Čítala som od p.Kravčíka návod, ako zadržať vodu na mieste kde padne.Spraviť cielene na svojom pozemku miesto, znížené,kde voda stečie a ostane ako mokrad a zároven zásobáren pre prípad sucha.Nebolo by toto pre Vás riešenie?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika