Příspěvky uživatele - 45.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 22.1.2014
Mám stejný problém, hledala jsem jednoduché a účinné řešení. Myslím, že k tomu i tady byla už nějaká diskuse. Jako nejjednodušší řešení mi přišly petlahve naplněné betonem, do kterých se ještě za mokra zastrčí spodní část drátů tvořících konstrukci... celý příspěvek >
Jak je to s opadavostí břečťanu - Hedera helix?, 23.7.2013
To je přísavník trojcípý.
Jak je to s opadavostí břečťanu - Hedera helix?, 23.7.2013
Opravdu máte břečťan? Břečťan je vskutku neopadavý. Máme chatu porostlou břečťanem, je stálezelený, jen sem tam uschne celá větev (takové, které se neudrží na zdi a zůstanou volně viset, uschnou). Opadává další častá popínavá rostlina, přísavník.... celý příspěvek >
Střašlivě zaplevelený záhon trvalek, 19.7.2013
Zakleknout, motyčka, spousta trpělivosti... Jiná rada podle mě neexistuje. Samozřejmě kromě toho Vámi zmíněného Roundupu, který ovšem zničí vše a začnete od začátku. Já jsem takto čistila pět let neudržovaný záhon po smrti příbuzných, kteří... celý příspěvek >
Vzdálenost přísavníků při výsadbě, 20.6.2013
Určitě hodně záleží na podmínkách (slunce, voda, kvalita půdy). My jsme zasadili na radu známé, která má jedinou rostlinou porostlé tři strany velké vily, taky jen jednu rostlinu - maličký roub s asi třemi lístky na podnoži. První rok udělal plochu... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - odnožení, 20.6.2013
O sázení těsně pod úroveň terénu vím a udělala jsem to, Stejně si ale dává od kvetení zatím pauzu. Ale neztrácím naději :-)
Dřevitá pivoňka - odnožení, 19.6.2013
Díky za odpověď - takže je to jasné, zůstane to jak to je. Koneckonců zatím v tom problém není - kvete dřevitá pivoňka, po jejím odkětu vykvétá podnož, takže celý keř kvete víc než měsíc. :-) Klid a pomalost v souvislosti s pivoňkami mohu... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - odnožení, 18.6.2013
I když je tuctová, je krásná jako všechny pivoňky. :-) Myslíte, že kdybych keř zboku opatrně odhrabala a vyjmula část kořene, podařilo by se ji "osamostatnit" a přesadit jinde? Nerada bych ale přišla o tu dřevnatou, takže jestli je to riziková... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika