Příspěvky uživatele - 45.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání, 20.4.2009
no musíš z tou sekačkou sekat jeděině v tý Americe
Šlechtění, 16.4.2009
Dobrý večer.Ing.Boris Krška a ing.Zdeněk Vachůn z ústavu ovocnictví zahradnické fakulty MZLU v Lednici na Moravě.
Postrik proti pilatce, 16.4.2009
Dobrý večer.Při odkvétání proveďte postři Reldanem 12,5 ml. na 10 l. vody.Postřik je vhodné provést na večer při bezvětří.
Zahradní cesta - zátěžová, 1.3.2009
Dobrý den, na jaře plánujeme rekonstrukci zahrady (svépomocí - dle momentálního stavu financí ), přes kterou budeme projíždět na pole traktorem - potřebuji poradit, z čeho udělat cestu tak, aby vydržela jistou zátěž, ale zároveň aby vypadala vkusně a... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 9.2.2009
Dobrý večer.Pokud jste provedla podzimní postřik po opadu listí Kuprikolem, počkal bych na příznivé počasí až začnou prášit lísky a postřik bych zopakoval, popř.ještě jeden asi za týden.V předjaří musíte pro jistotu stejně provést postřik alespoň 2... celý příspěvek >
třešeň černá jako samet, 9.2.2009
Odrůda chválená mezi zahrádkáři a odborníky, Kordia.Jinak všechny třešně, které necháte přezrát jsou pak černé.
rezistentní višně v České republice, 9.2.2009
S těmito odrůdami bych si nelámal hlavu a vsadil bych třeba Favorit, se kterým mám já nejlepší zkušenost po všech stránkách, je dostupný a v našich podmínkách vyzkoušený.Stačí před květem a těsně po něm provést postřik přípravkem Rovral Flo, Horizon... celý příspěvek >
Jaké odrůdy - Ústí nad Labem, 9.2.2009
Dobrý večer.Já bych jen oba pány doplnil o konkrétní odrůdy.Jablko: Ametyst a Hana.Hrušeň:Clapova máslovka a Boscova lahvice(na semenáči),třešeň:Burlat a Horka na podnoži Colt nebo jiné pomalu rostoucí podnoži.Mám obavy, že podloží na Vaší zahradě... celý příspěvek >
Karešova třešeň není samosprašná?, 9.2.2009
Dobrý večer.Třešeň Karešova je výborná, ranná,mrazuvzdorná a velice plodná odrůda srdcovky.Zraje po Rychlici a Rivanu ve druhém třešňovém týdnu a udělal jste dobře, že jste si ji vybral.Uniká vrtuli třešňové, tedy nečerviví.Roste bujně a musíte se s... celý příspěvek >
Jabloň Tereza, 21.1.2009
Dobrý den.Pane Boštičko, já tuhle odrůdu nemám.Údaje jsou z mých poznámek a informací od šlechtitele.Vaše osobní zkušenosti napovídají tomu, že vše není jak se často udává, ale tahle odrůda je předurčena do vyšších poloh, tedy co 100m. nadmořské... celý příspěvek >
špendlíky - foto, 19.1.2009
Dobrý den.Planý, divoce rostoucí myrobalán považuji nejen pro špendlíky(švestkovité menší plody)jako dobrou podnož i do špatných půdních podmínek.Hluboce koření a tak netrpí suchem.
Podnož pro hrušeň, 16.1.2009
Dobrý večer.Hrušeň na jeřábu samozřejmě sroste.Pane 218.138.My co pijeme dobrou slivovicu máme i jiné pěstitelské úspěchy.Máme vyšlechtěný nový druh zeleniny.Jmenuje se Rajbra a je to kříženec rajčete a brambory.Nať to má z brambory a kořeny z... celý příspěvek >
Neznáte TOP 25?, 11.1.2009
Dobrý večer.Bude dobré když panu Fischerovi pošlete pošt.známku s prosbou o zaslání výsledků po zkončení poslední degustace na jaře(květen).
Jabloň Tereza, 11.1.2009
Dobrý večer.Je to zimní slovenská odrůda, pocházející z volného opylení Jonathanu.Sklízí se koncem září, konzumní zralost prosinec.Skladovat se dá do konce březnaJe vysoce odolná strupovitosti a dá se pěstovat ve všech polohách.Strom roste dosti... celý příspěvek >
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 2.1.2009
Ten lůj, často i zadarmo seženete ve všech prodejnách masa kde provádí i výsek.Mají to jako odpad.Může se stát, že hovězí zrovna nesekají a připraví Vám to po dohodě.Já bydlím na Moravě 30 km.západně od Brna.Kdyby jste měla cestu, tak Vám to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika