Příspěvky uživatele - 187.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 1.1.2018
K tomu sterilnímu dětství - je prokázáno, že největší množstvi bacilů a bakterií bývá na klávesnicách počítačů i ostatních IT zařízeních, v jejich užívání jsou dnešní děti mistří zvládající v 5 letech 500 úhozů za minutu... j.c.
Slivovice 2017, 28.12.2017
Dovolím si s názorom dr. Vysloužila nesouhlasit. Nastartování kvasného procesu je zásadní operací, pokud se pěstitel chce vyhnout plísním i jiným nemocem kvasu. Další potřebná věc je zajistit kvasinkám výživu. O výsledný produkt se nebojuje... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 27.12.2017
Osobně si dokážu představit, že zakalení napomohly pryskyřice v jehličí
Papriky 2018, 24.12.2017
Substrát pro výsev a množení je správně, u mě bez přidání kompostu. Kompost mi zatahuje k mladým rostlinkám neplechu, která způsobuje malým rostlinkám padání, hnilobu kořenového krčku.  Raději 1x za 10 dní přidávám do zálivky panáka... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 16.12.2017
...Sám budu v lednu absolvovat prodlužovací kurz a test, jako kdybych po více jak dvacetileté praxi v oboru půlku zapomněl... Jako řidič chodím na školení každý rok a nemyslím že je to zbytečné. U některých přípravků bývá dle mého i... celý příspěvek >
Archivace slivovice - co a jak?, 10.12.2017
Pokud je dobrá, schovte litr nebo 2. Osobně archivuji v litrové lahvi, naplněno do hrdla, zataženo šroubovacím uzávěrem a přetazeno elektrikářskou vulkanizační páskou. Archiv mám uložen ve sklepě. Pokud zátkovat tak plnokorkem, lepenou korkovou drť... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 3.12.2017
Snad se mi vlákno nelíbí, snad se mi i kapku ekluje, s největší pravděpodobností si na zahradě i narok ulevím s radostí hryzcům nebo krtkům do chodbiček vyůstěných napovrch.
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Aktuálně přes zimu - denně šťáva ze 3 jablek, 3-4mrkví, 1pomeranče a kousku zázvoru je pro 2 lidi.  K tomu sem tam něco toho jižního, banán, mandarinka, ananas... Poměrně často zeleninu, saláty ze zelí, pek. zelí, gigantů.... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 13.11.2017
Zapíchal jsem česnek do země na Martina. Nijak příjemná práce to nebyla. Po nočním dešti, teplota sotva nad nulou, studenej vítr. Moja se mou ani nejela, byl jsem na to sám. Poprvé a naposled tak pozdě, napříště max tak jak tu už padlo -  ve... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Pokud se se zeleninou zadaří, nikdy bych si jí takové množství nekoupil ani nesnědl. Počínaje od jara třeba ředkvičkami, přes saláty, špenát, kedlubny a saláty na tisíc způsobů. Rajčata, zeleninové směsi, omáčky na těstoviny a pizzu jsou vlastní... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 21.10.2017
Vůbec to nevidím tak černě. Takovýto výběr z hroznů / jablek / uděláte v každém sadu. Jen mě při pohledu na ta dokonalá, kalibrovaná jablka napadlo, jak dalece jsou eco, bio...           j.c.
První burčák - kde se stala chyba?, 20.10.2017 Obsahuje fotku
Praktická pomůcka pro kvasné procesy s ukazatelem...
První burčák - kde se stala chyba?, 6.10.2017
Popravdě mně překvapuje, že se vám mošt rozkvasil ve 22°C až po 10 dnech. Tipuji na rezidua postřiků...
Kam se poděl Šampion?, 5.10.2017
Velkopěstitel - sadař u dálnice D1 u Brna každoročně otvírá své sady zájemcům o samozběr do řádků se Šampionem 15.září...
Kam se poděl Šampion?, 5.10.2017
Šampion není přece zimní odrůda s výdrží do května následujícího roku. Není přeslazený, s vyváženou kyselinkou, jemně kořeněný.  Lehce podchlazený přehnaný přes odšťavňovač u nás poskytuje několikrát v týdnu nejlahodnější jablečnou šťávu až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika