Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování karasů v jezírku, 16.11.2016
Mám velmi malé jezírko 100x60cm hloubka přibližně 50cm v něm tři karasy které čeká čtvrtá zima.Jezírko zakryji okenni tabulí a do jednoho rohu ponořím staré akvarijní topné tělísko.Zapínám jen při mrazech. Karasy jsem měl už dřív a jezírko... celý příspěvek >
Čím vyčistit zelák?, 30.10.2016
Mám zkušenost ale z jiným materiálem že při kvašení se zápach zmizí.Ale v tomto případně ani opakování nepomáhá.Kladivo nebude.Použiji jako dekorace nebo květináč.
Topení dřevem z palet, 10.10.2016
Nevím jestli se palety ošetřují ale několikolik let jsem je rozebíral a tak o tom dost pochybuji.Používají se i v potravinářství. Je též více druhů palet nejčastější jsou takzvané euro.Ty se dělají v evropě.Dál je celá řada atypických palet a tam... celý příspěvek >
Kompostování plevele, 6.10.2016
Co jsem v důchodě nemám čas. Neustále slyším"ty jsi v důchodě přijď mi pomoct, přijď pohlídat, zajdi do obchodu"atd. 
Příprava správného kvasu, mix kadlátek, trnek, švestek, 27.9.2016
Mix kadlátek, trnek,švestek.Jedná se o názvy jednoho druhu nejde o mix.K diskuzi není co dodat.Tak ať dobře teče. Slivoň švestka
Jak vyčistit mák?, 19.9.2016
Poraďte jak mám vyčistit menší množství bílého máku?Především jej potřebuji zbavit prach.
Čím vyčistit zelák?, 8.9.2016
Něco jiného je zelňák vypláchnutý po spotřebování zelí a po shnilém zelí.Řeší podobný problém.Získal jsem zelňák ve kterém byli i zbytky shnilého zelí.Ten smrad je strašný! Zkoušel jsem Savo, ocet i sodu.Vyplachuji už čtrnáct dní. Teď uvažuji že do... celý příspěvek >
Kvasná zátka, 5.8.2016
Utěsňovat sud na kvašení považuji za zbytečné.V minulosti to takřka nikdo nedělal. Ale nic proti tomu.Já zakryji sud igelitovou folii a stáhnu gumou Při kvašení se folie mírně nafoukne.Zamezím tím přístupu vzduchu i hmyzu.Děda nic takového... celý příspěvek >
Včely na malinách, 1.8.2016
Dobře napsané. Ke každé včele hlídače! 
Recept na likér z višní, 2.7.2016
Jednoduchý a léty ověřený recept. Do sklenice potřebné velikosti případně kameninového hrnce dáme višně prosypeme pískovým nebo krystalovým cukrem a ihned zalijeme vodkou nebo rumem.Při občasném protřepání počkám až se cukr rozpustí.Vzniklou šťávu... celý příspěvek >
Co je to za strom, 11.6.2016
To bych nedělal.Když už nějaký strom tak lípu nebo vlašák.Prostě něco co je užitečné.
Přírodní jezírko, rybníček, 8.6.2016
Nyní mám jen něco co nelze nazvat jezírko.Zapuštěnou bednu 60X100 cm.výška nad dnem 30cm.V ní lekníny a řezan a proti komárům tři malé karasy.Ti už přečkali dvě zimy.Jo a ještě nějaké plže a p.Pod zahradou je něco podobného jak máte vy ale do toho... celý příspěvek >
Přírodní jezírko, rybníček, 8.6.2016
Když pročítám diskuze o jezírkách kolik času, práce i peněz jim věnujete.Tak si říkám stojí to za to.Je tu také někdo takový kterému nevadí zakalená voda?A dává přednost, stejně jako já, biotopu.Prostě jezírko funguje jako přírodní o které se není... celý příspěvek >
Filtrace z plastového sudu, 8.6.2016
Vytvořte biotop. Nefiltrovat, neprovzdušovat,žádná chemie.Vyvážený počet ryb a rostlin.Minimálně přikrmovat nejlépe živým krmivem.Takto jsem měl řadu let rybníček tak 5X10m. Teď už mám jen mini ale funguje stejně.Jan rybky vidím jen na jaře a před... celý příspěvek >
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 29.5.2016
To co popisujete dokáže jen hryzec.Stačí dát do vyhledávače Hryzec vodní a máte tam plno fotek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika