Příspěvky uživatele - 11.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 7.4.2017
A nemají i motory Honda ulehčení stratu, tedy něco jako dekompresní ventil? Teda tím, že při startu ponechá pootevřený ventil? Jestli ke startu nebude přeci jen třeba trošku té rychlosti paže.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 29.3.2017
Jde o to, že v době, kdy se psal výkon toho GXV měřilo se jinou metodou. Uznávám, že pro uživatele nezajímavou, protože si na deklarovaný výkon nesáhl. Dnes je norma měření výkonu motoru jiná a pro uživatele relevantnější. Pak už do toho zasahují jen... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 28.3.2017
To je zajímavé. Já tyto pocity nemám. Jsem s F 550 maximálně spokojený hlavně proto, že má otevřený vstup do krytu sečení. Zajímalo by mne, jaký může být rozdíl v motorech. Mám Hondu 190 a s motorem B&S jsem ho ani nezkusil.
Rotavátor, 25.3.2017
Předpokládám, že úprava po stavbě bude jen jednou, pak už jen trávník, tak jaképak lítání po servisech.  A právě "po stavbě" je to to nejhorší, kde je pohřbeno kde co ze stavby a půda je dosti utužená. Zde bude hrát roli i hmotnost stroje a jeho... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 20.3.2017
By mě zajímalo, jak stará je ta odpověď z Vari?
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 17.3.2017
Za padesátník na litr to je trošku rozdíl. Je to jedno z benzínových aditiv, které má mmj. i tuto vlastnost, stojí 500ml kolem dvou set a je to laboratorně popsaný. Plus čistící a preventivní účinky. Test se prováděl v SGS Kolín. Test byl i... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 17.3.2017
Probírá se zde alchymie mísení 1:40 a 1:45. Proč alespoň jeden z vás nenapíše proč zrovna tento poměr? Ví někdo, jaký množstevní rozdíl oleje v těch dvou poměrech při třech litrech benzínu to je? A stabilizátor? Když chcce někdo stabilizovat benzín,... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 19.1.2017
Překvapily mne Vaše problémy s F550. Plně je respektuju a nepochybuju o nich. Používám stejný strojek ale nemám s ním sebemenší problém. Proč nevím, ale fakt jen seču. Teda když je co.
Hecht 7100, 15.1.2017
Nikde jsem nic nepsal, že směrové spojky mají výdrž uzenářského výrobku. To je vlastní fantazie pisatele, já o tom nic nepsal. Poruchové jsou, jsou nejslabší místo převodovky ale nepoužitelné to jsem fakt nepsal. Vkládáte mě do úst něco, co jsem... celý příspěvek >
Hecht 7100, 15.1.2017
Kdyby opravdu někoho zajímalo, jak je to s tou poruchovostí a výdrží, ptal by se po technickém řešení toho zařízení a ne po tom odkud co vím a kde to beru. Nemusí nutně semnou každý souhlasit, ale tak snad formulovat otázku by zvládnout mohl.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 15.1.2017
Pokud se někomu moje informace o nevalné životnosti nelíbí a nezdají se mu, nechť tuto informaci přejde, když si to neumí vyhledat sám a nekádruje mne co, jak, odkud vím a jestli vůbec.
Hecht 7100, 14.1.2017
Toto řešení směrových spojek zajistí snadné zatáčení, ovšem vzhledem k jeho konstrukci nemá valnou životnost.
Hecht 7100, 11.1.2017
A já jsem si myslel, jako by Hechtu 7100 z oka vypadl v tom videu. Proč by musel mít nutně hypoidní převod? To by nestačil "zubatý" převod normálníma rovnýma zubama?  Přímé ozubení? Ale asi je to píše proto, že se zase neví, co je na... celý příspěvek >
Hecht 7100, 10.1.2017
Co je to za strojek?
Hecht 7100, 8.1.2017
Jednochodý, dvouchodý atd šnek, samosvornost takového nebo toho kterého soukolí - nikdy neslyšel?  To je to, proč jsem si posteskl, že je škoda, že toto forum není víc technické. Ve zde nastoleném způsobu debaty nemá cenu otravovat s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika