Příspěvky uživatele - 75.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajcata - nafialovele fleky, 16.6.2008
Na plíseň bramborovou je brzo, septorióza začíná odspodu od začátku vegetace a vypadá trochu jako plíseň bramborová, ale nenapadá plody. Čerň roste spíš ve foliáku nebo skleníku, protože musí mít teplo a vlhko. Větrat a nezalévat na listy. Na všechny... celý příspěvek >
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 16.6.2008
Někde jsem četl, že velmi odolný je akát, a nedělá třísky.
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 16.6.2008
S těmi klacky a polínky je to pravda. A taky, když si občas ukořistí nějakou tu postradatelnou věc, přivřít oči. Ale důsledně!!!
Jak zničit chrousta, 13.6.2008
Myslím, že nic moc nenapáchají. Máme jich každý rok stovky.
Co je to na hrušni?, 13.6.2008
Co nejdříve, řeďte podle návodu. Calypso má ochrannou lhůtu 14 dnů, Mospilan 28 dnů pro konzumaci plodů.
Obaleč jablečný - generace, 13.6.2008
Housenka, než se zavrtá do plodu, se krátkou dobu živí listy. Poškození je zanedbatelné, ale stačí k tomu, aby pozřela nějaký ten insekticid. Vajíčka se dají nalézt jako milimetrové disky na listech a plodech, ale dá to práci.
kliešte u nás, 12.6.2008
V obojcích, sprejích, pipetkách apod. jsou látky chemicky příbuzné nebo i totožné s těmi, co se používají v zemědělství /organofosfáty, karbaryl, pyretroidy, inhibitory růstu.../ Látka se váže na tukovou vrstvu položky a chlupů. Klíště neodpuzují,... celý příspěvek >
Vrtaná studna - PVC rúra 200mm perforovat, alebo nie?, 12.6.2008
Koukal jsem jednou na to - dno zatavili /jako když stisknete konec cigarety/ a spodní část do nějaké výšky nařezali několikrát pilou.
Obaleč jablečný - určitě ano, 12.6.2008
Dobrý den, před aspoň dvacetipěti lety se mi dostala do rukou knížka Chemie na zahrádce. Tam psali, že v oblasti středních Čech první letová vlna obaleče vrcholí 5. - 20. června a druhá koncem července až začátkem srpna. Tak jsem si řekl,... celý příspěvek >
Sazenice révy nerostou, 6.6.2008
Já jsem před několika lety kupoval v Droždíně. Z osmi sazenic nevzcházely dvě /měl jsem na nich kopeček atd./ V polovině června jsem se v Droždíně ptal, co s tím, a oni mi odpověděli, že vyraší. No, nakonec jsem udělal ty skleníčky z PETky a vyrašily... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 6.6.2008
Mám dvě fenky tohoto plemene. Starší je superhodná, roční je schopná všeho /díry, ohlodané větve, ukousaná réva až u země, rozkousaný koš na prádlo, boty, prádlo, koberec, nábytek, gumičky do stěračů, knížky - hryže a kouše... Jedině pomohl plůtek... celý příspěvek >
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 6.6.2008
Určitě je prodávají už ošetřené, takže příští rok pozor.
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 5.6.2008
Letos porvé nemám ani náznak kadeřavosti.
Míchání postřiků, 4.6.2008
Alliete Bordeaux je nemísitelné téměř se vším!
Sazenice révy nerostou, 4.6.2008
Pokud to dost větrá a zvýší se vlhkost, tak proč ne?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika