Příspěvky uživatele - 204.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojovka, 17.3.2009
me taky prijde, ze je to klivie
pokojovka do tmave chodby, 17.3.2009
tak to je ještě lepší varianta...  
pokojovka do tmave chodby, 17.3.2009
Dobry den, chtela bych se poradit, jakou mam dat pokojovou rostlinu do chodby, kde není okno - naproti vchodovým dveřím. Neni tam uplna tma, svetlo se tam dostane z okolnich mistnosti. Napadl me tchýnin jazyk. díky
Nenáročné skalničky mezi skupinku kamenů do předzahrádky?, 11.9.2008
tohle je bridlice a do skalky se moc nehodí, po zimě se hrozně drolí a láme, za pár let tam budou jen rozlámané kousky. 
Vaše zkušenosti - kdy kupovat a sázet trvalky, skalničky atd, 10.9.2008
ja nevim, jestli to nebude reklama, ale ja nakupovala skalnicky od zahradictvikrulichovi.cz. na dobirku. Musim uprimne rict, ze kdyz mi kyticky prisly, byla jsem zhrozena, přemokřený, lehce nažloutlý. Honem rychle jsem je zasadila do zahrady a... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 10.9.2008 Obsahuje fotku
No tak ted jste me urazil.  Jako kde že je skalka? 16 metrů je Vám málo?  Tak dobře, uznavam, ze z tehle fotky to moc videt nejde, tak jeste posilam nejake starsi, abyste videl, ze skalka opravdu je... 
skalka ve svahu, 10.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak se pokusím vložit obrázek, co jsme s tím po půl roce provedli.. Je to uplně amatersky, vše jsme si udělali sami, sem tam neco uschne, případně uhnije, ale i tak z toho máme radost. Tak koukněte, jestli se to aspon trochu... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 6.5.2008
no jo, ale nepotřebují netřesky a tučnolisté rostliny hodně slunce? protože ta druhá - delší strana je na SZ, slunce až navečer a chvíli... takze na tomhle místě je sucho a tma..  mam tam naplanovany rododendrony, a spis nejaky keře... celý příspěvek >
skalka ve svahu nebo trávník, 5.5.2008
suchá zídka? co si mam pod tim predstavit?
skalka ve svahu nebo trávník, 5.5.2008
Dum je kousek za Prahou. Neni to o tom, ze by me nebavilo pleti, spis jsme kupovali mírně svazity pozemek a tohle nam tam v podstate stavebni firma umele vytvorila. Ale uz si zvykame. Nechceme mit zatravneny svah, miluju kytky v jakekoli podobe, jen... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 5.5.2008
Budete se asi divit Martine, ale skutečně pod tou střechou je takové sucho, že jsme museli krupáčem nakypřovat, jak ta hlína byla tvrdá a vyschlá Prší tam asi tak dvakrát do roka, když je opravdu šikmý déšť s větrem... proto to chce nějake... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 5.5.2008
Kolem baraku je 30cm chodnicek a pak jsem myslela, že na to bude hned navazovat ta skalka. A tak jsem se obavala, ze diky přesahu bude na tom miste - nahore - moc sucho.
skalka ve svahu, 29.4.2008 Obsahuje fotku
Chtěla bych se zeptat, co si myslite o vybudovani skalky -viz obrázek po celé délce domu. Vzhledem k tomu, ze mame u domu dost velke prevyseni, myslime si, ze by to skalka mohla vyresit. Je to orientovano na JZ, Z a SZ. Nez se do budovani skalky... celý příspěvek >
zalévat cibuloviny?, 31.3.2008
Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale dala jsem si na podzim na záhon pod okno tulipány, krokusy a narcisy. Problém je v tom, že nad tím je asi 0,5metrový přesah střechy, takže na ten záhon neprší, nesněží..nic a to místo je docela dost suché. A... celý příspěvek >
pocurana tuje, 25.2.2008
Dobrý den, dá se zachránit nějak očůraná z části zčernala a zrezivela tuje? Už jsme ji zahradili, aby na ni pes nemohl, jen nevim, zda ji ještě zachráníme... Mame jich vysazenych 20 a chodi ocuravat jen jednu tu krajni. Diky Hanele
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika