Příspěvky uživatele - 77.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Ano, jsou tam dva malé akumulátory a dobíjím je současně - beru to jako že je tam jeden velký :-) Obvykle jsou dobité oba zároveň resp. je tam možná malý rozdíl v řádu minut. Dobíjení trvá cca 40 minut. Na jedno dobití se dá posekat deklarovaná... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Před Makitou jsem používala el. sekačku Stiga a mám ji dosud v rezervě. V tom členitém terénu na svahu mě příšerně štvala šňůra, to byl můj hlavní motiv pro pořízení aku. Výkon při sekání mají obě podobný, Stiga má deklarovaný výkon 1400 W, což by... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Njn, musím si koupit nový brejle :-) Takže co platí doopravdy: v tomto obchodě jsem koupila plnou verzi za 8.300. Levněji to asi nepůjde :-)
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Tak v tom případě se omlouvám - opravdu ji vykuchali :-) a doporučuji např. zde nevykuchanou za 6.600 kč.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Myslím si, že je za 5500 kč včetně nabíječky a baterií, protože já jsem ji takto vybavenou koupila za oněch 8.300 kč před slevou. Ještě je teda možné že ji vykuchali a dali slevu :-)
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Ještě bych snad dodala, že Makita vyrábí všechno myslitelné zahradní i pracovní aku nářadí (o většině těch výrobků ani netuším, k čemu se používají :-)  ), ale zatím od nich mám jen tu sekačku. Nejvíc se mi na ní líbí, že i tu šíleně... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Dobrý den, mám podobně členitou zahradu ve svahu a osvědčila se mně Makita dlm380 (14 kg, 4 Ah, záběr 38 cm), momentálně se dá koupit v akci za 5500 kč (včetně nabíječky i baterií). Vy byste utáhl i větší typ Makita dlm431 (18,5 kg, 5Ah, záběr 43... celý příspěvek >
Umirajici stromecek, 21.7.2017
Jehličnan ve štěrku? Netvrdím, že je to příčina odumírání, ale v mulčovací kůře by mu bylo líp. Má dost místa na kořeny, není pod ním beton nebo tak něco?
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 21.7.2017
Lenko, děkuji za přání. Mohu vás ujistit, že sousedé a plevel nejsou středobodem mého života, opravdu to nemám tak, že bych na tuto nepříjemnost myslela, kudy chodím :-) A Vy se už vůbec netrapte - co si o kom kdo myslí se Vás nijak... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 20.7.2017
Pro mě by bylo řešení sekat u sousedů pruh u plotu, ale pro zadavatelku pí. Marii ne. Ta by musela sousedovi sekat celou zahradu, ten neseká vůbec. A rovnou by mu mohla zalejt záhonky, nakrmit, podojit a podrbat kozu, ne?
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 20.7.2017
Když svede osud dohromady lempla (čímž nemyslím Vás) a perfekcionistu, nemůže to dobře dopadnout :-) a sousedy si člověk nevybírá. Co se týče drobných nečistot na hladině bazénu, tak ty filtrace v mžiku stáhne, tudíž tuhle stížnost taky... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 19.7.2017
Ano máte pravdu, jsou i mnohem horší věci, však jsou i o nich na tomto fóru různá vlákna. Toto vlákno se týká trávy a plevelů za plotem.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 19.7.2017
Roky nebyli nuceni snášet nic, rekonstrukce chalupy trvala asi 3 měsíce :-) a sami si svoje domky také před časem stavěli. Hospodářská zvířata nevlastní a o tom, že na kopřivách žijí housenky motýlů nemají ánung, natolik je znám :-) Hledáte... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 19.7.2017
Tady asi došlo k omylu - paní Marie myslím psala jen úvodní příspěvek vlákna, většinu těch "protividláckých" jsem psala já, říkejte mi třeba náplava. Obecně je možné všechno, co píšete - velká hospodářství, podlomené zdraví atd. Ale já jsem si... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 18.7.2017
No, jako hlavní chybu vidím, že jsme při rekonstrukci chalupy rovnou nenechali postavit i nějaké ty podezívky, prostě nás to nenapadlo. Chalupu i zahradu jsme přebírali v dosti zpustošeném stavu, tehdy se mi zdály sousední zahrady relativně v pořádku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika