Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uskladnit sušená rajčata?, 20.8.2018
Je každého věc, čemu dává přednost. Já dávám přednost chuti nijak nezpacovaných rajčat.            Vladimír
Skřipce na vázání rajčat, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Mně nejvíc vyhovují spirály z drátu zavěšené stejně jako se věší provázky. Žádná práce s vázáním, vrchol se jen otočí. Ani nejsilnější vítr nepoškodí rostliny, spirála je pružná a i největší rajčata nemají tendenci... celý příspěvek >
Jak uskladnit sušená rajčata?, 16.8.2018
Kde jste na to přišel, že zčernání může způsobit zkaramelizovaný cukr v rajčatech? Také ostatní Vámi uváděné důvody jsou nereálné. Například plátky rajčat pečené na povrchu zapékané cukety mně v troubě nezčernají ani při 220 °C. Většinou zčernají... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 16.8.2018
Nic zvláštního. Suchá hniloba květního konce rajčete (BER).            Vladimír
Následky teplého počasí, 11.8.2018
Tak na ořešáky to teplo u mne až tak žádný vliv nemělo. Ale na zeleninu ano, uschlo mně všechno (papriky, tykve, keříčkové fazole, okurky, atd.). Zbyly mně jen rajčata, které s vypětím všech sil... celý příspěvek >
Jak uskladnit sušená rajčata?, 11.8.2018
Už třetí rok nesuším, protože mám stále zásobu těch nasušených. Naložená sušená rajčata u nás nejsou oblíbená, jím je jen já, Tenkrát jsem sušil odrůdy rajčat pěstovaných v oblasti okolo Vesuvu- San Marzano 3, San Marzano nano, Napoli, Scatolone.... celý příspěvek >
Jak uskladnit sušená rajčata?, 9.8.2018
Sušená rajčata se skladují stejně jako jiná sušená zelenina nebo ovoce. Já je mám už dva roku ve čtyřlitrovkách uzavřených víčkem. Když je chci konzumovat, povařím je ve vodě s octem, naskládám do skleniček, přidám česnek, feferonku a rozmarýn,... celý příspěvek >
Španělská rajčata, 3.8.2018 Obsahuje fotku
Na obrázku je další španělská odrůda Salobre. Rajčata většinou nevážím, ale protože fotografie neukáže jak jsou rajčata velká, tak jsem je zvážil - něco přes 3 kg. Chuť podle mne vynikající, sladká,... celý příspěvek >
Optimální parametry zalévání dýni v tomto suchém počasí, 1.8.2018
Souhlasím   Konvalinkou. U mne je to stejné.            Vladimír
Rajčata 2018, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Tak první zkušenosti už mám. Toto cherry rajče velmi dobře roste, vijany mají dost plodů, plody jsou chutné, dužnina taková hustá a není na nich poznat, že by byly něco zvláštního. Chtěl jsem je nechat sušit na rostlině, ale začaly mně padat a tak... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 30.7.2018
Zajímá mne, jak Vám ten Latah chutnal a jak velká ta rajčata byla. Jestli mám shánět semena z jiného zdroje. Mne ta má neoslovila.            Vladimír
Odruda rajčete, 30.7.2018
Na tu stránku se jistě podívám. Já zatím jen sonduji, co nového bych mohl příští rok v tom pařeništi pěstovat. Sehnat jakákoliv semena by pro mne neměl být problém, dostal bych je z výměnné akce na Tomatoville, která se nazývá Mostly Mystery...... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 27.7.2018
Opravdu zajímavý seznam. Z nich jsem zkoušel Latah, ale rajčátka byla malá a pro mne dost kyselá. Odkud máte semena? Z ostatních jsem měl něco jako Glacier- Iceberg, někde se psalo, že je to stejné rajče. Pokud budete v pokusech s těmito rajčaty... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Každý pěstujeme za jiným účelem. Někdo chce vyrobit velké množství kečupu, někdo kvantum rajčat na sušení, někdo jen tak, že mu čerstvá rajčata chutnají. Já patřím spíše k té poslední skupině. Letos nebudu dělat žádný kečup, žádný protlak ani sušit... celý příspěvek >
Švestky ve vlastní šťávě, 24.7.2018
Tak těch 100 °C jsem si přečetl v jedné poměrně nové knize o zavařování. Dnes jsem vhodil pár švestek do vroucí vody a během minuty všechny popraskaly, jak ty celé tak i ty propíchlé. Asi se budu držet receptu, který jsem si našel na internetu, který... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika