Příspěvky uživatele - 72.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melodie, 17.3.2015 Obsahuje fotku
kmínek
Melodie, 17.3.2015 Obsahuje fotku
Potřebovali bychom pporadit s Melodií. Loni se na ní u našich na zahradě nějak zapomnělo. Takže nebyla ostříhaná. A ještě k tomu ji dole kmínek poškodila zřejmě sekačka. Jak nyní zastřihnout? Dlouhé výhony zkrátit cca na 1/3? Korunka se začíná větvit... celý příspěvek >
Melodie, 12.3.2015
Mohli byste mi prosím napsat co nejvíce informací o odrůdě melodie. Nedaří se mi nic podrobnějšího nikde najít. Chuť, vzrůst, tvar koruny, odolnost (nemoci i mrazy)?... Děkuji
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 11.3.2015
Děkuji za reakce, vysadili jsme na zahradu boskopské. Bos. červené jsme na semenáči nesehnali. Mě kyselejší jablka chutnají. Ale přítel má obavy, aby to nebyla až taková ta kyselost, co lidově řečeno křivý hubu.
Polokmen ze špičáku, 10.3.2015
Vysadila jsem na zahradu dva špičáky jabloní (na semenáči). Chtěla bych mít korunku cca od 150 cm. Kde zastřihnout? Když zastřihnu ve výšce 150, tak kmen již vzhůru nepoporoste? Nebo ano? Pár cm nevadí, ale nerada bych pak měla kmen třeba... celý příspěvek >
Prorůstání kořenů stromů do záhonu, 4.3.2015
Děkuji za rady, stín břízy vrhají na opačnou stranu než je záhon. Takže sluníčka má záhon dostatek. Kořeny jsme pod záhonem odsranily. Takže snad to bude fungovat jak píšete. Při podzimním rytí zase nově narostlé odstraníme. I když bříza je dost... celý příspěvek >
Prorůstání kořenů stromů do záhonu, 3.3.2015
Planujeme založit nový záhon pro zeleninu. Od sousedů nám do zahrady prorůstají kořeny stromů (hlavně břízy). Pomohlo by, kdybych rozprostřela pod záhon nějakou geotextilii? Neby by to bříza stejně protrhla? A co zdravotní riziko? Uvolňuje se něco z... celý příspěvek >
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 3.3.2015
Jak je to s oskeruší roubovanou a semenáčem? Vysadila jsem na zahradu semenáč. Roubovanou jsem nesehnala. Dočkám se plodů? Vím, že oskeruše začínají plodit pozdě. Ale dočkám se i u semenáče? Nebo mám raději sehnat ještě druhou roubovanou? Děkuji... celý příspěvek >
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 2.3.2015
Jaký je prosím vás rozdíl mezi těmito odrůdami? Zajímá mě hlavně rozdíl chuťový. Je-li vůbec nějaký. Děkuji.
Kdoule - muškatnaja, 27.2.2015
Prosím o jakékoliv informace k této odrůdě. Jak je to s chutí této odrůdy?
Poradte mi odrudu zimní jablone, 10.12.2014
Prosím poraďte mi odrůdy jabloní. Které odrůdy by vystihovaly následující vlastnosti? Chuť: mírně nakyslá, osvěžující; Tvrdá, šťavnatá dužnina. Křupavá. Nemoučnatí. Ideální by byla nějaká stará odolná odrůda vhodná na vysokokmen s dlouhou... celý příspěvek >
Znáte tuto rostlinu?, 26.3.2014
Je to 100 % Lotos
Zahradnictví Trbula, 2.5.2010
Vážená-ý, objednala nám kolegyně z TOHOTO ZAHRADNICTVÍ a to co přišlo a v hlavně jakém stavu - nepopsané, naházené jedno na druhém, pomačkané a přeschlé - zkoumaly jsme co co vlastně může být, protože to byly malé rostlinky a v dezolátním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika