Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 6.11.2008
Tak se Karlosi nerozčilujte.Já zatím mých 5 kousků přenesu do dřezu v kuchyni a vy zas svých deset do vany.Jaký je v tom rozdíl?Každý má nějaký způsob a není nutné zavrhovat ten či onen.Stačí přeci napsat já to dělám tak a tak, ale dá se to i... celý příspěvek >
Mučenka (Passiflora coerulea) usychá, 6.11.2008
Ahojky, Daniela má pravdu a já to stejné popsala o něco výš.Jiřinko, nemáte možnost dát ji příští rok třeba na balkon? Venku jí rozhodně bude líp.Já ji tam mám ještě nyní a je v pohodě, stále kvete a jen sem tam opadne nějaký ten lístek.Chudera... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 6.11.2008
Dobrý den pane Jiří, jsem ráda za Váš příspěvek.Dělám to přesně tak jak píšete a i když orchidejky pěstuji teprve rok, daří se.Nevím proč tak Karlos rezolutně odmítá máčení koř.balu, vždyť to je nejlepší způsob jak dokonale provlhčit... celý příspěvek >
Amarylis, 5.11.2008
Ahojky Miluško, nedá se přesně říci jak dlouho kvete, záleží na podmínkách.Když vykvete v zimním období a máte jej na parapetu nad žhnoucím radiátorem kvete trošku kratší dobu jak když je třeba v nevytápěné místnosti.Ty moje mají už klídek, dvě už... celý příspěvek >
Tlustice, 5.11.2008
Ahojky Luci a zadavatelko(?), tlustici nemám, ale našla jsem článek Jak rozkvést tlustici a tam píší, po přenesení domů potřebuje velmi světlé a chladné místo,10st.,snese prý spíš teploty k nule než pokojovou teplotu.Pokud je takto zimovaná,... celý příspěvek >
Prosím o radu s hortenzií, 30.10.2008
Ahojky Luci, obalit květináč a nebo zakopat do země i s hortenzkou.A přikkrýt chvojím.
Jak pěstovat pamp. trávu?, 29.10.2008
Prosím, kdy je nejvhodnější doba na zakrytí a zazimování?Stačí až budou hlášeny stálejší teploty kolem nuly?
Řízkování přísavníku, 29.10.2008
Pane Chalupář, když se podíváte trochu výš, je tam psáno o roubování i množení.Hezký den.
Přezimování - kopretinovec, oleandr, 27.10.2008
Ano, samozřejmě, taky se to dá pěstovat oleandr vlastně jako pokojovou květinu.Jako pokojovka je uváděn i v některých knihách.Pokud v létě nemá tak bohaté kvetení je to asi pro to, že v zimě neodpočívá, ale snaží se doma v obýváku.Asi si jeden... celý příspěvek >
Přezimování - kopretinovec, oleandr, 27.10.2008
Dobrý den, oleandr k přezimování potřebuje světlo a teplotu do 10st.Ve tmě mohou přezimovat opadavé přenosné rostliny jako je třeba durman, fuchsie aj.
třapatka - rudbekie - echinacea, 27.10.2008
Ahojky Peťule, nic s ní nedělám, nezakrývám.Nechávám ji takříkajíc svému osudu, jen ostříhám odkvetlé stvoly.Vždy spolehlivě na jaře vyroste a později vykvete. Je to statečná kytička.
Oleandr, 26.10.2008
Ahojky Stáňo, já s květy které nestihly vykvést nedělám nic.Oleandr dám na zimoviště a celá péče spočívá pouze v občasné kontrole zdrav. stavu a slabého zalití.Pokud ovšem potřebuje střih můžete ho ostříhat, pak ale pokvete příští rok trochu... celý příspěvek >
Co je toto za květinu?, 24.10.2008
Dobrý večer, je to schefflera aroricola - šeflera.Když jsem ji vloni donesla z obchodu domů, tak udělala přesně to co vám.Prý nemá ráda časté přenášení a na ně reaguje opadem listů.Já tehdy nevěděla co to je a tak pro jistotu jsem ji dala do... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 23.10.2008 Obsahuje fotku
Tak já se přidám, jen teda s maličkostí. Na jaře a v létě mě pampelišky někdy pěkně štvou, ale teď na podzim, když vykoukne žlutá hlavička ze spadaného listí je to nádhera.
chlupáčci, 22.10.2008
Danielko, škoda jen, že vás někdo nevyfotí v obležení vašich pejsků.Ale na ta zítřejší fota se těším.Ti vaši chundeláčci jsou moc krásní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika