Příspěvky uživatele - 72.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 23.4.2009
Nevím, jaké jsou sekačky od mountfieldu. Já jsem před 7-mi lety koupil jednoduché MTD 45 (46?). Bez pojezdu. Hned druhé sečení jsem s ní najel na schovanou trubku a ohnul jsem hřídel. V servisu mi ji vymontoval, já došel za známým do kovovýroby,... celý příspěvek >
sněhová fréza, 2.3.2009
Nevím jestli to je materiálem, já jsem kupoval jednu z posledních s plastovým komínkem. Také ještě stála 22.000,- Kč. Nyní jsou skoro za poloviční cenu. Ale kdybych měl stále čekat až to bude levnější, tak si nikdy nic nekoupím. Známý má Stigu a tá... celý příspěvek >
sněhová fréza, 27.2.2009
Také si dovolím svůj názor. I já zastávám názor, že co je Čína, tak by mi nemělo přelézt přes práh domu. Přesto jsem udělal výjimku. Nejprve jsem koupil motorovou pilu a kupodivu už 5 let maká a zcela bez problémů!!! Pak jsem si vybíral sněhovou... celý příspěvek >
Paprika pro foliovník, 14.2.2009
Souhlasím, Stalagnit výborný, dále pěstuji Amadeu ta má rychlý nástup do plodnosti. Co se týče počtu, tak pěstuji po jedné rostlince, jenom "Kozí rohy" dávám po dvou.
teploměr do udírny, 7.7.2008
Zdravím, v udírně mám teploměr ze starého kotle na uhlí do 200°C, tedy zadarmo, čidlo je dlouhé asi 15 cm. Rozebral jsem ho, jemně vyčistil a sklíčko zasilikonoval. Mám ho v dřevěné udírně už rok a nemůžu si stěžovat. Takže nemusíte navštěvovat... celý příspěvek >
jablko - na povrchu nádherné / vevnitř hnědé skvrny, 5.11.2007
Čm by to mohlo být, letos poprvé to u jablek máme. Na první pohled bez kazu, když kousnem, je od ohryzku hnědé (jako když se nechá dlouho oloupané). Chutově taky nedobré. Mají to všechny více či méně.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika