Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Michaela, Early Redhaven, Earliglo, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Zcela jasné znaky šarky na plodech Earligla naočkovaného před lety na semenáček z broskvoňové pecky. To zamrzí. Walter
Velmi rané broskve, 18.7.2019 Obsahuje fotku
plody ani pecky nepukají. Foto části sklizně. Walter
Velmi rané broskve, 10.7.2019
mít na zahradě 40 stromů, to už není jen pro vlastní spotřebu. Pak už ale může být praskání plodů vážný problém kvality. Jen tak na okraj, Springcrest praskáním plodů netrpí. Walter
Toto ale neni sarka?, 9.7.2019
podle mého to není choroba, ale jen přirozený propad plodů, který ovšem může být ovlivněný více faktory, jako je sucho a nedostatek vláhy, nedostatek živin nebo i jen mládím stromu. Walter
Velmi rané broskve, 5.7.2019
ale to je vaše zásluha, že Springcrest mám. Walter
Už rostou, 19.6.2019 Obsahuje fotku
Tak místy už zase rostou. Smrkové hříbky a kováři přímo z lesa. Walter
Usychající konce větví u slivoně, 3.6.2019
moniliová spála, ostříhat napadené větvičky a spálit. K napadení došlo nejsíš právě při psím počasí při kvetení slivoně. Walter
Mandelinka, 31.5.2019
já zkusím reagovat. V tuto poměrně brzkou dobu jsem zažil mandelinkovou invazi za posledních 10let dvakrát. Bylo to pokaždé, když jsem na záhony zarýpal na jaře uleželý hnůj z předchozích let. Ověřoval jsem si výskyt mandelinky u sousedů a nikdo s ní... celý příspěvek >
Pokoucená cibule, 26.5.2019
Decis mega. Ovšem napadenou, zkroucenou cibuli už nezachráníte, tu užijte k rychlé spotřebě. Pro snížení užitého množství postřiku nestříkám celý záhon, ale stříknu minimum roztoku ke krčku každé zdravé rostliny. Walter
Glyfosfát karcinogenní?, 23.4.2019
Pane Stando, jaký je tedy současný stav soudního sporu Dewayne Johnson X Monsanto, který pan školník v USA v srpnu 2018 vyhrál, ale 20.11.2018 se Monsanto v té věci odvolala? Nicméně ať tak, či onak, jestliže 2 roky se táhnoucí spor o to, zda je... celý příspěvek >
Roubování, 23.4.2019
Dostal jsem jich pár od souseda před 25 lety a měla to být M9. Jsou ale ještě méně vzrůstné a podrůstají. Takže možná J-Te-G, ale jistý si nejsem. Walter
Glyfosfát karcinogenní?, 22.4.2019
240.122: nevím, jestli z neznalosti anebo záměrně nebezpečí glyfosátu zlehčujete. To, co tu předkládáte, je lež. Už jen fakt, že osoby pracující s glyfosátem používají ochranné prostředky, zatímco SÚS při solení vozovek nic podobného nepoužívá.... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2019 Obsahuje fotku
přežily i plůdky Maďarské takto zabalené a vyhřívané spirálou s ventilátorem. Walter
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2019 Obsahuje fotku
rozhodně nejsem v oblasti vhodné pro pěstování meruněk a tak jsem rád, že stará dobrá patnáctiletá Karola zas bude mít. Dvounoční vytápění pod stromem přineslo výsledky. Walter
Roubování, 20.4.2019 Obsahuje fotku
jen fotka. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika