Příspěvky uživatele - 248.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 24.6.2016
Nevím, nejsem odborník přes postřiky. Spíš jsem na něj zvyklá.    Lída
Jahodnik, 24.6.2016
Jak to tady čtu, tak mne napadlo - neexistují také nějaké spreje - odpuzovače srnek? Nebo zvukové, jako na krtky? Mám ten pocit, že myslivci něco používají... Pak by ten plot nemusel být tak vysoký.   Lída
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 24.6.2016
Tak ano - probíhá řízení o prodloužení platnosti osvědčení, druhý výrobce má platnou registraci Kuprikolu 50 do 31.5.2019.  Nenapadlo mne, že to změní. No nic, zásoby už mám.          Lída
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 24.6.2016
V květnu bylo na eagri - končící přípravky uveden Kuprikol 50, ukončení uvádění na trh 31.5.2016´. Teď to hlásí, že záznam nebyl nalezen, ale na vyhledávači je vidět, že tam záznam byl. Tak nevím, třeba od ukončení používání... celý příspěvek >
Co je to za brouka?, 24.6.2016
Jo, Konvalinko, vím, ale psali, že k nám se dostalo oklikou z USA. Máte pravdu, že je víc žravé, dokonce říkají, že vytlačuje ta naše sluníčka.  O Německu jsem to nevěděla. Ony mají oba státy podobnou povahu, tak jestli se to nepřeneslo i na ta... celý příspěvek >
Co je to za brouka?, 23.6.2016 Obsahuje fotku
No nebo to bylo tím, že ta larva na fotce je toho "amerického" sluníčka. Naše domácí jsou holt zvyklá dřít víc. Viz obr.- nahoře je slunéčko sedmitečné, dole dravé slunéčko východní (k nám se dostalo z Ameriky).  Lída
Co je to za brouka?, 23.6.2016
Chraňte ho! Je to larva slunéčka, které likviduje mšice, asi je máte na uvedených stromech.      Lída
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 23.6.2016
Nevím. Když jsme stříkali jen 2x zjara (je fakt, že bez sledování SAT 7) dle odhadu (podle angreštu), měla jsem kadeřavost víc. Ale mohlo to být chybným termínem nebo špatným rokem (někdy kadeřavost zlobí víc, jindy méně - podle počasí). Co stříkám i... celý příspěvek >
Listy, 23.6.2016
Asi to chtělo si něco předem přečíst... Tohle není vinice.
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 22.6.2016
Možná jak kde. U nás (HK) jsou potřeba tři - na podzim a zjara Kuprikol (nebo ten Champion), za 14 dní Syllit. Termínově se řídím SAT 7, vychází to.            Lída
Okousané listy ovocných keřů a stromů, 21.6.2016
Fakt to vypadá na kroupy. Nevím, kde máte zahradu, švagrové to ve čtvrtek očesalo stromy (nejen úrodu, ale i listy) a na padrť semlelo úrodu na záhonech u Bydžova  :-((           Lída
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 21.6.2016
Spíš ta záměna, nektarinky jsou hladké od malička.           Lída
Krásná ale neznámá rostlina, 20.6.2016
Sadec má jiné listy a květenství sice růžové, ale jiné.Pan Josef dal hádanku klejicha syrská, já ji znám jako klejichu hedvábnou. Moje klejichu hlíznatou (hlízy vypadají jak mrkev) bohužel sežral nějaký... celý příspěvek >
Krásná ale neznámá rostlina, 20.6.2016 Obsahuje fotku
Já ji znám jako k.h. nebo A.s., měla jsem k.hlíznatou, dva roky jakž takž rostla a nádherně oranžově kvetla, pak mi ji asi něco sežralo .    Lída
Až moc suché trávy - co s tím?, 20.6.2016
Dávám ji pod stromy a do záhonu růží jako mulč, sousedka ji nastýlá mezi řádky brambor a tady bylo vlákno o sázení brambor do pruhů navršené posekané trávy.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika