Příspěvky uživatele - 118.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 11.4.2016
Děkuji za odpověď, takže myslíte, že jsou převisle? Já vím, že jsou kvalitnější ty samostatně prodávané, ale já jich potřebuji hodně to bych se nedoplatila :-) Pak jen dokupuji ty co se prodávají samostatně :-)
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 11.4.2016 Obsahuje fotku
Dobré ráno, včera jsem koupila surfinie, ale přijde mi, že mají velké listy a mám strach, aby nešlo o vzpřímené petunie. Poznáte někdo o co jde podle fotky?
Jak zaštípnout muškáty, 22.3.2016
Koupila jsem muškáty, zatím je mám v tom packu za oknem. chci se zeptat jak je zaštipujete?
Pěstování slaměnek, 20.3.2016
Ahoj, prosím je tu někdo, kdo rozumí slaměnkám? Chtěla bych si je dát do koryta, ale nějak se mi nedaří je vypěstovat ze semínek. Smilek i limonka krásně vyklíčili, ale postupně zachází. Nevíte kde je chyba? Nejsou přelité ani suché, mají teplo i... celý příspěvek >
Jakou rybu do jezírka bez krmení?, 8.1.2016
Úhoře mám dva už tři roky.. Již dvakrát mě při vypuštění vody překvapili že nikam neodlezli a zůstali v nádrži... Potěr tam žádný nemám tak jsou asi živí na larvách apod. Nasazoval jsem je když měli cca 30cm, teď mají skoro dvojnásob.. Potravně... celý příspěvek >
Úhyn rýb po preložení z jazierka do aquaria, 17.11.2015
Bohužel to asi opravdu bylo teplotou, dost bolestivá zkušenost, je to hodně mrzuté :(Velké zdravé ryby zvládnou relativně velký rozdíl teplot, ale často to díky šoku a stresu vede právě k zaplísnění nebo jinému onemocnění... Druhá věc je že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika