Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ryzec pravý, 23.7.2017
Ano, rostou ve smrkové mladine cca 15 let staré, loni se dali sekat kosou a nam se nezdaly nahořklé, teda na kmíne na pánvi.
Ryzec pravý, 23.7.2017
nakonec to tam musel dat syn, me to nešlo, a asi napsal hloupost a ryzec pravý to není?
Ryzec pravý, 23.7.2017
žene se na déšt tak jsem mazal fotit
Ryzec pravý, 23.7.2017
Odpoledne je skočím vyfotit do lesa co to teda vlastne je.
Ryzec pravý, 22.7.2017
zdravím, možná smešná otazka ale přesto, prosím muže se sušit nebo dá se sušit ryzec pravý?
Pila jde špatne do otáček, 19.11.2016
Dekuji tem co mi skutečne rozume poradili a závidím tem co umí telepaticky na dálku poznat kdo je nemehlo a kdo ne.
Pila jde špatne do otáček, 19.11.2016
Jak mám rozumet že v mém případe???
Pila jde špatne do otáček, 19.11.2016
Dekuji, takže radíte radeji do servisu?
Pila jde špatne do otáček, 18.11.2016
Vzduchový filtr jsem vyčistil a nepomohlo.
Pila jde špatne do otáček, 18.11.2016
Zdravím a prosím o radu, mám OLEO MAC už 10 let a spokojenost až ted na podzim začala zlobit, nastartuji chytne a když přidám plyn tak zhasne, když se mi podaří jí pomaulunkým přidáváním plynu dát do otáček tak při záberu do dřeva má opet snahu... celý příspěvek >
Padané ryngle do kvasu?, 6.8.2016
tak odhadem i s tou Lepoticí je toho 80kg
Padané ryngle do kvasu?, 5.8.2016
Tak to tam asi nedám nic a vše pujde na kompost
Padané ryngle do kvasu?, 5.8.2016
Dobrý den, prosím o radu, mám na zahrade nekolik červených rynglí a švestku Lepotici, obojí padá a ješte to není uplne zralé, jenže každá padená je nakleplá a hned se kazí, tak se chci zeptat zda je možné tyto ne uplne zralé ryngle a lepotice dát do... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Ale prosím, stabilizátor jsem kupoval u Hondy za 120kč a výsledek??ten jsem popsal, proto chci zkusit 100vku.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Ale pořad přece poiřad stejný stroj GSV190, Vadná cívka 1800kč, ložisko u druheho stupne, ted pul roku problemy se startováním tj. ten karburátor, zalehlá ruční brzda u vozíku, nevracela se, atd, drobnosti ale obtežují.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika