Příspěvky uživatele - 103.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 19.4.2018
kopčení se u voskovaných skutečně provést nemusí, nicméně pokud přijdou jarní mrazy a je vyrašeno, bývá to mnohdy pro sazenice konečná - přece jen jsou nízko nad zemí a tam bývá větší mrazík než u standartních rév, které jsou již zapěstovány..
Oskeruše, 18.4.2018
Docela jsem překvapen z Oskeruše, mám ji tuším 4 roky, nyní má 2,5m a jeden výhon má již poupata, je to vůbec normální?-všude se dočítám, že plodí až ve stáří, tedy tak 12-15 let. Předem díky za diskuzi
Poznávačka rostliny, 16.4.2018
Eucomis comosa, odhad můj
Bataty, 16.4.2018
hlízy ze supermarketu jsou ošetřené aby neklíčily - ostatně jko vše...
Co Vaše réva 2018?, 11.4.2018
i mně, nejvíce napřed je Vostorg
Réva Alden a Aivaz, 7.4.2018
Vysadil jsem si do sbírky tyto odrůdy a zajímalo by mě jaké s nimi máte zkušenosti - hl.co se týče odolnosti na houb.choroby a dále velikost hroznů a bobulí a chuť, díky
Strih na št.vřeteno, 7.4.2018
mám 3 odrůdy hrušní a Konference roste na kdouloni nejlépe a nejvíce nasazuje květních pupenů, Dicolor a Bohemica rostou o poznání méně
Které trvalky zasadit do přemokřené půdy?, 29.7.2017
Textil nepoužívám, myslím že je to nesmysl a tahák na peníze... Zkusím přidat rašelinu a ještě kousek odhrábnu mulč, ač ho nikdy nenahrnuji až k rostlině a postupně jak se rozrůstá odrhunuji.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 27.6.2017
ano, Vertimec je jeste k dostani, ja vysazuji drave roztoce a svilusky pak neřeším
Jedná se o plíseň okurkovou?, 22.6.2017
rychle funguje hnojivo Wuxal, dolomitický vápenec je dobrý a navíc registrovaný i do bio, takže nechemické hnojivo
Jedná se o plíseň okurkovou?, 20.6.2017
já to vidím spíš na deficit Ca, tím spíš, když příjem tohoto prvku v tomto počasí je horší..
Papriky na Ramiro hnijí, 18.6.2017
ono při vyšších teplotách se přijímá Ca hůře, nicméně doporučuji do zelenin přidávat dolomitický vápenec a navíc se jedná i o bio hnojivo, takže proč tam sypat jiná Ca hnojiva že
Převislá rostlina, 25.3.2017
Zdravím, prosím o radu zkušené zahradníky. Potřebuji ozelenit opěrnou zeď, ale rostlinou, která je převislá - bude pěstována shora. Nechci břečťan, nic jedovatého, nemusí být stálezelená ideal kvetoucí. Pěstování jiho-východ (300 m... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 22.11.2016
Tak mi tráva nevzešla. Zřejmě špatné osivo. Na jaře musím osev zopakovat
Jakon, 17.11.2016
zdravím, odkud prosím máte tuto odrudu jakonu, koukam, že je fialová, já mam tu klasickou žlutou, nevíte co je to za odrudu a zda je chut nejak odlisna? díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika