Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strih v 2 roku, 29.2.2024
Pan SPCH Vám správně odpověděl jeho nezaměnitelným stilem. Přeložím.Silnější výhon má dominantní růstovou převahu a tím narušuje růstový vývoj ostaních větví a hormonii vývoje celého stromku. Dnešní snímky ukazují na pěkně zapěstovanou korunku a bylo... celý příspěvek >
Nashi Hosui - půjde zachránit?, 29.2.2024
Držel bych se doporučení pana Kukyho.Nakaženou větev odstranit jak naznačil akorát tu zdravou by bylo dobré zkrátit asi o půl metru výše aby se mohlo kde vytvořit nové rozvětvení (korunka).Jestliže se takto nashi nechová po řezu nechť mě pan Kuky... celý příspěvek >
Honeycrisp, 28.2.2024
Děkuji pane Waltře, nebudu,to není ovocnařina ale posudek politruka. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Honeycrisp, 28.2.2024 Obsahuje fotku
No tak jistě, opět jsme se dostali od Honeycrisp k Admirálu, přesně podle notiček zahrada on.line. Tak tedy ano, pěstoval jsem Admirál.Chtěl jsem si udělat obrázek o těch superlativech kterými oplývá.Chuťově velmi dobré jablko s výbornou konzistencí... celý příspěvek >
Strih v 2 roku, 28.2.2024 Obsahuje fotku
Pane Slovacik, prodejce rozumí řezu jak koza petrželi ale dá se to napravit.Silnější terminál (dle obrázku pravý)odstraňte celý.Levý terminál (slabší) zakraťte asi 20 cm nad zakrácené obvodové větve dle obrázku.Ponechat bez úpravy s prominutím tyto... celý příspěvek >
Honeycrisp, 27.2.2024 Obsahuje fotku
Pane 116.175 včera jsem uvedl tři odrůdy keré oplývají vynikající kvalitou s osobitou ovocnou příchutí.Z posledně otestovaných podmínky splňují ještě odrůdy Jazz, Wellant(fantazie),Briliant, Andera, Rubelit, Deliga, Larisa, Šarlota,.Ostatní jsou... celý příspěvek >
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 27.2.2024
Nevěšme hlavu.Byla to první úroda a nemusí hned každá odrůda ukázat své kvality. Kdysi jsem vysadil Beni Shogun.První úroda byla sklamáním vzhladem k očekávání a úsilí které jsem musel vynaložit abych ji získal.Sedla si, vychytala se doba sběru a... celý příspěvek >
Honeycrisp, 27.2.2024
Pane Waltře v čem jsem negativni když popisuji svůj osobní dojem na Honeycricp.Prostě mě nesedí její příliš tvrdá a ostrá dužnina.Kandidátem na částečné přeroubování bylo také Cameo.Ovšem její druhá kvalitní úroda mě přesvědčila aby volba padla na... celý příspěvek >
Honeycrisp, 26.2.2024 Obsahuje fotku
Sotva jsem po čtvrt roce klepl do klávesnice hned jsem byl prolustrován. Na první našlápnutí. To nepochopíš.Včera jsem dovezl ze zahrady poslední Honeycrisp a dnes ochutnal viz příloha.Pár let prověřuji kvalitu této odrůdy a podle toho také vypadaly... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Vám taky. Mičurin II (470 m)
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Pěkně se přebíjíme pane Waltře.Začínám se v tom ztrácet.Ano ošetřuji proti houbovým chorobám a obalečům.Již jsem to tady psal nebudu to znovu rozebírat.Reziduí se nebojím ošetřuji takovými přípravky a v takovou dobu abych neměl obavu.Sazovitost taky... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Pane Waltře, Váš dotaz se kryl s psaním mého příspěvku.Takže ano roubuji.Dával jsem také včera dva rouby do Honeycrisp. Tato odrůda nesplnila mé očekávání a bude z 2/3 přeroubována. Nechci kousat do betonu ale to hlavní, postrádá ovocnou... celý příspěvek >
Andera, 26.2.2024 Obsahuje fotku
Chuť Andery mě velmi zaujala.Skvělá dužnina s velmi příjemnou ovocnou příchtí.Žádné tuctové jablko.Na Bohemii jsem měl také vzorek odrůdy Rubelit.Velmi kvalitní a platí to co o Andeře.Rozhodl jsem se z loňských letorostů naroubovat Anderu kopulací na... celý příspěvek >
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 26.2.2024
Byla to první úroda (ty dva plody z předloňska nebyly degustovány).Zatím zklamání.Jsou nevýrazné, nechutnají ani po Rubínu ani Topazu.Nubudu dělat závěry je to první úroda, mohla být ovlivněna průběhem počasí atd.Uvidím jak si povede v příštích... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024 Obsahuje fotku
V tuto konzumní dobu mám jasné favority.Na snímku z leva do prava Braeburn, Kanzi, Rosy Glow.Všechny tři mají vynikající šťavnatos, vysoce kvalitní křupavou dužninu a čeho si vážím nejvíc je jejích originální ovocná příchuť.Radost jít do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika