Příspěvky uživatele - 72.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plotostřih, 26.12.2015
Koukněte na dražší... Bosch je dobrý výběr se zajištěným servisem. Filedmann je nejlevnější čína s nepříliš dobrou pověstí. Pokud chcete něco levného a kvalitního, mrkněte i na ABG 100/150. Ten větší mám a je opravdu dobře udělaný a stál málo peněz.... celý příspěvek >
Motor Vari houpá při startu, 2.11.2015
Uvědomte si jedno, motor je bez zátěže - regulátor vyrovnává otáčky, aby nepřeletěly přes nastavenou mez, navíc u studeného motoru se benzín sráží na stěně válce, takže motor se chová po vypnutí sytiče tak, že houpe, dělají to dnes všechny motory, i... celý příspěvek >
Nefukcnost kolesa u agzata, 14.10.2015
Tipuju na vadný náboj kola nebo prasklou pružinu západky. Oprava v řádu stokorun.
Jízda s Vari na půl plynu, 10.10.2015
Solo 566 H je akorát překapotovaná a předražená STIGA 1066. Ta vyjde o dva a půl tisíce levněji. Přitom má střeva úplně totžná.
Sekačka Hecht, 21.9.2015
V Itálii se dělají jen OleoMacy, ty CastelGarden a Mountfield se společně se Stigou a Alpinou vyrábí ve slovenském Popradu. Výroba tam byla z Itálie přesunuta.
Zahradny traktor, 17.9.2015
Za mě rozhodně Master 3084. Za tu cenu vynikající traktor, osobně vyzkoušeno i ve verzi s mechanickou převodovkou.
Stiga Turbo Pro 55 nebo Turbo Power 53?, 9.7.2015
Vždy´t už jsem sekaček pár složil a není to opravdu nic složitého :-)
Kvalita adaptéru BDR 700, 5.7.2015
Osobně bych se nové BDRky nebál, JIKOV si většinu věcí na to vyrábí sám. Není pravda, že komponenty jsou z číny.
Stiga Turbo Pro 55 nebo Turbo Power 53?, 3.7.2015
Klidně jí kupte v krabici, složení je na tři minuty.
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 12.6.2015
To rozhodně nelze. Motor na této sekačce od GGP má lehký setrvák a brzdu - na vari je potřeba verze N2E8 s těžkým setrvákem, mechanickým sytičem a volnoběhem. Pokud se nemýlím, aktuálně tento motor na sekačkách od GGP postrádá i ovládání otáček... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 10.6.2015
za mě Agathu, je to celkově mnohem lépe udělaný stroj.
Honda HRX 537 HY nebo Husqvarna LC 448 S e?, 24.5.2015
Za mě jednoznačně Honda. Tichá, výborně startující a hlavně posbírá i mokrou trávu.
Sekačka Ryobi nebo Dolmar, 4.5.2015
Jestli si myslíte, že D test je nezávislý, jste na velkém omylu. Všechny testy na to poukazují. Nemůžete srovnávat sekačky za 25 000 a za 8 000, to přece nejde!!!
Vari Pony, 26.4.2015
Pony se skutečně vyráběl - do roku 2012. Vy máte levnější model, vybavený motorem Tecumseh centura 55 LX s objemem válce 190 ccm. Dražší byla poháněna Hondou GCV 160E. Mrkněte na web vari do sekce podnikové prodejny. Tam v bazaru byly poníci myslím... celý příspěvek >
Aky Mulcovac vybrat, 12.4.2015
Vybral jste velmi dobře. Ty mulčovače Bertolini nejsou nic moc, měl jsem možnost vyzkoušet oba modely - na ty záběry co mají tam jsou použity slabé motory a aby to sekalo, musí se jet hrozně pomalu, protože jinak se dusí motor. V tom má Hurricane... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika