Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak jste na tom s vláhou v zemi, 11.12.2017
Žádné vzrůšo, času dost.
Co jí koza, 26.11.2017
Pane doktore, pamatuji si, že ještě před kolektivizací zemědělství, navštěvoval chovatele skotu veterinář, který podle naměřených a za delší dobu zjištěných hodnot, stanovoval krmné dávky jednotlivým zvířatům, za účelem vysoké užitkovosti. Kozy jsem... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 18.11.2017
To je velmi zajímavé pane Stanislawe. Jste s Radimem skoro sousedé a on má už česnek venku a vy ještě ne. Kde je co špatně? Další co je divné, že Radim ještě nedoložil nic, co by potvrdilo jeho tvrzení, ale promazávat, teda umí parádně, přestože se... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 10.11.2017
Vladimíre, močůvka je tekutina, která vytéká ze stání zvířat do hnojiště. Hnojůvka, přebytečná tekutina z hnojiště se jímala do jímky vedle hnojiště a sem tam se „raketou“ přečerpávala na narstvenou mrvu v hnojišti, aby se tato provlhčila a rychleji... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 10.11.2017
Je to tak. Je snadnější zapravit do půdy menší množství zralého hnoje, nebo kompostu, než několikanásobně větší objem slamnaté mrvy, která sama o sobě způsobuje nemalé problémy při zaorávání. Moje vlastní zkušenosti, říkají, že je nutné, jak pro... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Pokud bude z bršlice ve vaničce jen nať, tak se nic neděje. Špatné je to s podzemními, velmi křehkými oddénky, které jsou zakončeny spícím pukem, na který zatím nemá žádný herbicid.
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Prakticky se za účelem snadnější sklizně obilovin, tyto desikují. Takže v chlebě a jiném pečivu to máme z první ruky a pod rajčata je třeba mnoholeté kompostování, ale steně je vhodné, provést si nějaký test. Všechno levné je velmi podezřelé.
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Moč má proti močovině výhodu v tom, že dodává také potřebnou vláhu. Bez vody to bude jen hromádka starého sena, nebo něčeho jiného.
Koňský hnůj?, 8.11.2017
 Na případný plevel, máme přece motyčkazin.
Doplnění zelňáku, 4.11.2017
Lze doplnit i za více dnů. Podmínka je - mít ho řádně přikryté, zatížené a pod vodou.
Stihl problém, 2.9.2017
Řešil jsem naprosto to samé jenom u jiného modelu-Stihl FS130 a jiného značkového servisu (dva a jeden neznačkový). Křovinořez jsem používal pro sečení 1000m2 5x za rok. Po půl roce byl hned problém, údajně nekvalitní benzín. Serisem vyčitěno... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 27.8.2017
Já se vůbec nedivím. V USA firma Seymour, vyrobí lopatu a prodává se tam coby lopata, ale když se přepraví přes velkou louži až do ČR, tak se zde prodává coby rýč.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Co je to prstenec spojky, jaké upínací páčky a matice - rád se nechám poučit a na jaký podvozek se pohonná jednotka upíná, které sklony řídítek s kloubem máte na mysli.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 29.3.2017
Pane 147.158, když je pro vás podstatný kouticí moment, tak proč jej neuvedete. Ještě lepší by to bylo s uvedením typového označení motoru,
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.3.2017
To zapínání kol, jako u frézy, si představujete jak, u jaké frézy. Vari má jen frézu na sníh a převodovka na kteru se to montuje má pevnou nápravu, takže se nic nevypíná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika