Příspěvky uživatele - 48.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Startování - Motor Briggs, 12.7.2016
Rana do nože může střihnout klínek na setrváku a rozhodí se zapalování, říká se tomu bod zapálení. Mrkněte na setrvák, mohl se pootočit.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
No brzda u vozíku😂 není motor že. Problémy se startováním zalepený karbec. Stabilizátor je pro vás cosi jaksi tak kupujte 100 benál a hrajte si s kohoutem a vyjížděním do sucha.
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Rezavej humus je z nějakýho starýho kanistru. Na jinej humus stabilizátor. 100vka to nevytrhne je taky s bio. Vyhažte starý plechový kanistry a nenechávejte stát s neošetřeným benzínem.
Karburátor VARI GSV, 6.7.2016
I na futrech je problém tento motor uchodit.
Sekačka Honda nebo Stiga?, 19.6.2016
Nastavení ventilů není o tom, že motor dál nepojede. Nastavení ventilů zajišťuje ideální výkon motoru a minimální splodiny. Na starém briksu jste nenastavoval ventily, jelikož nejdou nastavit a motory jedou čím dál s menším výkonem, hrozné... celý příspěvek >
Briggs, 5.5.2016
Vážený víte co je 4 takt motor s olejovou náplní ve skříni motoru, určitě nevíte. Do benzínu se olej nedává.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Hlavně kvalitní součástku v motoru nenahradíš sebelepším marketingem.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Mě by zajímal reálný výkon XP 200, já jezdím s GXV 160 na 3 s dělaným vozíkem a s XP 200 stejný kopec s továrním dává na 2. Buben sekačky je setrvák a stačí ho udržovat v otáčkách. 160 ccm Honda si s ním hraje.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 15.4.2016
To je čemu se bráníš, Honda nasadila laťku a je dobře, že se v BaS chytli za nos.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 14.4.2016
Měl jsem Dakra bubnovku, jela v pohodě.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 13.4.2016
Kde jsi přišel na takovou blbost, že musí být záměna dílů, aby to byla kopie? Mlč uděláš líp.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 13.4.2016
Trošku odbočím, xp 200 je okopírovaná Honda i s paprčama a najdete na netu názory, jak je Honda špatná. Číňan xp 200 je v prodeji velmi krátkou dobu a už všude slyšíte chválu. Tak ta chvála je v povětšině od bývalých majitelů 2T, kteří přešli za... celý příspěvek >
Existuje přední vozík na VARI jako má Dekr?, 16.3.2016
Dělali přední vozík Mula 150. Ukončena výroba pro malý zájem. Svařil jsem ho za dopoledne, kolečka s osami jsem si nachystal dopředu. Originál se dělal na DSK 316.
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 9.2.2016
S bazar GXV 160 sestava za 26500 Kč
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 5.2.2016
To sem neřek. Diskutuju jenom že se plive na Hondu. Tyhle diskuze jsou pro silný nervy otáčejí se myšlenky. Já neřek že tatíci jsou hloupý a blbý. Mají snahu do všeho vrtat jak se naučili za totáče. Teď motory nejsou kovařina, vyžadujou odbornej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika