Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Turbo Silent, 26.3.2016
Řetěz volte podle toho jak chcete dřevo řezat, jestli jste nedochomtal podelný a příčný řez, pak pro podélné řezání je lepší řetěz hranatý, samozřejmě se nesmí zapomenout přebrousit úhel břitu z 25° je potřeba ho změnit na 10°. Pokud chcete řezat... celý příspěvek >
Pilový řetez stihl x solo pro hecht 44, 23.3.2016
Pro Stanislava bych měl bych dotaz, která že to značková pila osazuje na svoje 45ccm pily 1,5 řetěz, karburátor, řetěz a lištu čínské výroby??? Své jsem o tom napsal na stránkách dumachalupa.cz, je tam popsáno proč je lepší si připlatit na dražší... celý příspěvek >
Pilový řetez stihl x solo pro hecht 44, 21.3.2016
Solo nedělá řetězy, vše co je na pilách osazeno co se řetězu týče je buď z číny, různé noname vytahující se bláto, které nejde ani nabrousit a u kterého hrozí přetržení a velmi vážné zranění (řetěz na mot. pilách maso neřeže ale trhá) pak... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 16.3.2016
Snažil jsem se mírnou rétorikou zhodnotit rozdíly a spíše jsem poukazoval na cenu, abych nevyvolal hádku dotčených majitelů čínských nepodařených výrobků, ale vidím, že to nejde jinak než bez servítek. Takže takhle - Narex EPR 40-24 pro někoho... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 14.3.2016
Toto je důvod, proč jak říkáte nereaguju na odpovědi. Jak chcete reagovat na podobné nepravdy a ohýbání napsaného??? Stihlka mě rozhodně nedostala pouhým pohledem, základní elektrické Stihlky pokládám za špatnou investici, konkurence mi nabídne to... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 11.3.2016
Nechám teď provedení, životnost dílů, materiálů apod. stranou.  Souhlasím s vámi pane FO, žádný zázrak v tom není, jde o ideální optimalizaci. Klasický příklad je auto, u kterého zařadím převodový stupeň abych optimálně využil výkon = jedu... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 11.3.2016
Nebo ještě názornější vysvětlení, přidělám řetěz k motoru od auta a nechám rychlost řetězu na hodnotě 12m/s a pak zpřevoduju na 320m/s kde myslíte, že dosáhnu lepšího výsledku??? Výkon bude stejný. WORLDS BIGGEST/FASTEST CHAIN SAW With V8... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 11.3.2016
Kromě toho, že nevím o konstruktérovi, který by stavěl pilu tak, aby se zastavovala v řezu (pominu čínské výrobky) tam je možné všechno jaký vliv na řez má pomalá rychlost řetězu na řez můžete vidět názorně ve videu v čase 1:56 co dělá pomalá... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 11.3.2016
Ještě pár debat a dojde to třeba i úplným natvrdlíkům, že stejně jako u benzínových motorů, tak i u elektromotorů existují rozdíly. To, že mám dva motory se stejným příkonem (neplést příkon s výkonem) v různých pilách automaticky neznamená... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 8.3.2016 Obsahuje fotku
Rozdíly v detailech.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 8.3.2016
Kdo měl první regulaci mazání je otázka pro patentový úřad, faktem zůstává, že předešlé modely Dolmaru ES2135 jí  nedisponovaly. Dříve se vyrábělo trochu jinak, na prvním místě byla kvalita, např. německá značka Metabo a model KT 1441 regulace... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 7.3.2016 Obsahuje fotku
Ještě bych se vrátil k těm menší pilám, na německých stránkách dělali další test a jak je vidět když pominu předem daného vítěze který vyhrál jen názvem i hobby pilka od Hitachi rovněž jako profi model výborná v řezu, defakto nechala všechny za sebou... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 6.3.2016
Nemohu s vámi souhlasit, napínák je jediná možná věc, která by mohla omezit výměnu lišty, tudíž logické stočení. Zároveň napínák a jeho správnou funkci nepovažuji za maličkost, kvůli němu jsem např. onu Gardenu daroval sousedovi. Také si nejsem... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 4.3.2016
to 175.165  Makita UC3520A je zaslouženě výrobek roku 2015 v kategorii elektrických pil, proto ji mám a koupil jsem i její inovovanou verzi. Takže jsem pilu s tímto napínákem nejen viděl, ale i koupil a používám narozdíl od vás. Kromě jiných... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 4.3.2016
Benzínové motorové pily mají v názvu většinou obsah, zatímco elektrické mají v názvu délku lišty no a když jste koupil Makitu 3051 tak je logické, že na ní bude vyobrazen její název a symbol 30cm lišty. Nový model Makity se snažil dohnat ztrátu na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika