Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svazenka jako zelené hnojení, 21.8.2017
My nepoužíváme svazenku, ale bob. Dělám to s ním přesně tak, jak popisuje Lída. FO
Pomoc s křovinořezem, 18.6.2017
Tady by měl být servis. FO
Kde koupit řetízek k HQ340?, 13.6.2017
Ještě k tomu Kirchnerovi, jmenuje se opravdu Kirchner.  Pokud musel opustit areál lesů, tak je určitě někde jinde. Já jsem od něj kupoval výrobky Oregonu (žací struny), protože jsem nechtěl platit zbytečně dopravné. V tom Agrolesu, byli vždy... celý příspěvek >
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017
To je mi novina. Pak bych zavolal rovnou do Písku. FO
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017
Protože je to lišta Mictro Lite, tak bych sháněl řetěz 95TXL. V HK bych se zeptal u p. Kirchnera na Novém, HK. Pokud nemá metráž, tak může objednat a v Písku mu ho udělají. Ten TXL je následník 95VPX, ale má podstatně delší zub a je jinak (hladověji)... celý příspěvek >
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
Když budu řezat suchý jasan, tak po 10 řezech průměr 25 bude lišta horká i u mé mS361. Když s ní řežu podélně suchý jasan, nebo dub, tak řetěz chladím ostřikovačem. Samozřejmě nemohu usoudit co se děje tazateli, to bych musel být u toho. Co týká této... celý příspěvek >
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
A snad nezvládla? Ano, je potřeba foukat na správný v návodu uvedený tlak. FO
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
PS420 oproti některým jiným pilám maže méně. Pokud ten jasan byl suchý, klidně je možné, že se lišta hřála. Zajímalo by mě co servis zjistí. FO
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Já jsem ta léta prožíval pomocí dědovi, který nechtěl dlouho do JZD. Měl sekačku, kombajny tehdy nebyly, jen samovazy. Bylo možné ve "Strojní a traktorové stanici" objednat posekání samovazem, ale jen když měla hotovo na JZD. Co se týká mlácení, tak... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 16.12.2016
Tak já se k vám přidám. Také melu na tom samém. Podle mě tam jde šajba z č.10, ale je slabší, takže se nedá dotáhnout na nůž (alespoň ta moje). Už delší dobu se chystám udělat kroužek, kterým by se ta vůle vymezila. K tomu výkonu. Žádných 2000W, ale... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 15.12.2016
já jsem reagoval na Bunnyho. FO
Plnicka klobas, 15.12.2016
Bohužel ne. Já jsem se na nic neptal. Proto jsem odpověď nečekal. To co vy považujete za odpověď (vysvětlení) je ale o úplně něčem jiném. Tady přece nešlo o velikost, ale o princip. Princip pístu oproti principu šneku. Profi narážky přece nejsou jako... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 15.12.2016
Samořejmě,  ať si každý používá co mu vyhovuje. Já jsem postupně dospěl k tomu, že jsem pořídil narážku, jak je vidět na této diskuzi nejsem sám. Také nedovedu pochopit, že když je pricip plnění šnekem plně vyhovující, že se v profesionálních... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 14.12.2016
Jde o to, že když mlýnek sám nebere, tak obsah hněte. Když hněte, tal mělní. A to už má souvislost s tou mozaikou. FO
Plnicka klobas, 14.12.2016
Já sice nemám zkušenost se strojkem č. 22, ale jen č.10. Co se týká vzduchu při plnění narážkou, tak ten není uvnitř hmoty, ale bubliny vznikají mezi střevem a hmotou, ve které jsou kousky, které se dostanou na kraj a kolem kterých se střevo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika