Příspěvky uživatele - 248.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přežijou brambory zimu?, 25.12.2015
Souhlas, při ozimé výsadbě velkých hlíz je jednak nebezpěčí poškození porostů hlodavci a pak i hnilobami. Malé hlízky hlodavci nehledají jednak z důvodu obtížné lokalizace a pak také z důvodu, že velké mají více vnitřku bez solaninu. Hlodavci se... celý příspěvek >
Spicky plodu hokaida vykazuji ruznou miru zkrizeni - srovnavaci fotky, 25.12.2015
Tvarová variabilita dýní je nepodstatná, důležitější je jejich užitná hodnota v kuchyni. Aby se dýně máslového typu nemusela před zpracováním loupat, je potřeba aby neobsahovala korkové hrbolky. Bez ohledu na prokřížení, pro odběr semínek proto... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 25.12.2015
Jistě se shodneme na tom, že při použití výhřevnější palivové směsi je vyšší pravděpodobnost zkrácení životnosti pily nedodržováním potřeby dochlazení pily po vysoké zátěži během na volnoběh. Ano, píst je nejlépe chlazenou částí uvnitř motoru,... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 25.12.2015
Jak píše pan doktor Vysloužil - materiál je to použitelný a je jedno, jestli květní pupeny vydrolíte nebo necháte. Jen ty trojočka s květními pupeny vytvářejí na letorostu "kolínka" a v tom případě se blbě vytváří dlouhý řez pro kopulaci a blbě se to... celý příspěvek >
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 25.12.2015
opravdu úžasná otázka. Copak já vím, jak budete jeden nebo druhý stroj používat? Morálně jsou zastaralé oba, protože jsou dvoutaktní. Jak jsem psal, v současné době má nejlepší poměr Cena/Užitek ten předváděcí 4takt od Vari. Z předpokládané... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 25.12.2015
Roub by měl mít minimálně jedno očko listové. Protože máte plodonosný obrost, máte tam mnoho oček květních. Je otázkou, jestli neodebrat rouby jiné. Potřebujete rouby, které mají jen po jednom očku a delší internodia. Koukněte se na původním... celý příspěvek >
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 25.12.2015
srovnáváte nesrovnatelné. Vari432 je jako chlap a naproti tomu HQ128R jako ženská. Chlap je těžký a silný × ženská obratná a krásná. Chlap si dá v hospodě 5 piv × ženská jen dvě (spotřeba na volnoběh a při nízké zátěži). ... Pokud chcete... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 25.12.2015
Sám o sobě více oktanový benzín pile tolik neuškodí, jako jí uškodí nerozumný majitel. I s 95kou můžete na tvrdém dřevu s velkým přítlakem pilu přehřát. U více oktanového benzínu a pile nastavené na 95ku však snadněji, protože se nebude tolik dusit a... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro sušení, 25.12.2015
Obě ringle a Opal se Vám při sušení roztečou. Je však možnost i výroby sušených ovocných placek = přezrálé plody dáte krátce rozvařit, propasírujete a případně přisladíte nebo okyselíte (proti tmavnutí). Na plech dáte mastný pergamenový papír a na... celý příspěvek >
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 24.12.2015
Hlavně si musíte ujasnit, která HQ128 = to písměno na konci je rozhodující. Druhá věc je, co od stroje požadujete, protože je vždy lepší ten stroj, který lépe splňuje požadavky. Rozhodně jisté je, že Vari KC435 je o třídu výš než oba Vámi... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 22.12.2015
nepleťte si mízu s vodou. Míza opravdu proudí oběma směry, protože rostlina potřebuje dostat asimiláty dolů do kořenů a naopak vodu + minerály "nahoru". Spolu s asimiláty samozřejmě dopraví ke kořenům i herbicid.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 22.12.2015
Nevím, to Vari mohu porovnat pouze s HQ 235R. Na ty 3 ary by Vám asi stačilo i to levnější 2taktní Vari. Jestli je lepší 2T Vari nebo 2T Zimpper nechť rozhodne Váš servisák. Ale až poté, co budete mít jistotu, že po 6k neseženete použitelný 4T.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 22.12.2015 Obsahuje fotku
Tak si doběhněte do AgroWestu a s panem Jindrou se domluvte, za kolik by Vám ten předváděcí kus dovezli z Libic. Pokud Vám bude vyhovovat cena i s jejich dopravou, není co řešit. Hlavně musíte domluvit rezervaci v Libicích, aby stroj neprodali nekomu... celý příspěvek >
Chřest, 22.12.2015
V čechách se chřest pěstuje v okolí Mělníka a na moravě v okolí Ivančic. Naši pěstitelé chřestu nejsou orientování na produkci sazenic, takže je na svých stránkách inzerované mít nebudou, ale za optání mnoho nedáte. S.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 22.12.2015
Odkud jste? Je opravdu takový problém ráno zvednout telefon, zamluvit si v podnikové prodejně tu předváděcí 4T "VARI KC435" co má motor od Hondy, antivibraci od Husqvarny a úhlovou hlavu od Dolmaru. Za těch 5500,-Kč plus cestovné a kotouč je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika