Příspěvky uživatele - 220.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek 2015, 23.11.2015
Píšete: Většinou jde o velké palice ale mají také velké stroužky, čítající čtyři maximálně pět stroužků v palici, takže z jedné palice vysadím jen čtyři nové rostliny a tím pádem mi výnos nepřijdetaké tak velký, tudíž spíše z nostalgie. Asi tak... celý příspěvek >
Měření kyselosti půdy, 23.11.2015
Má někdo z vás zkušenosti s přístrojem na měření kyselosti půdy PMH35 nebo i s nějakým jiným přístrojem nebo jinou jednoduchou metodou zjištění kyselosti půdy?
První, nejrannější jahody, 17.6.2015
U třešní bych o úspěchu této metody pochyboval. Záhon jahod je něco jiného než koruna třešně ale zkusit to můžeš. My třešně moc nejíme a tak když se podařilo odlákat ptactvo od jahod to mi stačí, ať si třešní užijí. Jak se osvědčila Mieze... celý příspěvek >
První, nejrannější jahody, 17.6.2015
Už dva roky praktikuji proti ptákům „pasoucích se“ na jahodách metodu, kterou jsem vyčetl už ani nevím kde, možná dokonce na těchto stránkách. Po celý rok shromažďuji všechny červené vršky od plastových lahví, například od Jaru. Asi čtrnáct dnů před... celý příspěvek >
Jahody, 13.6.2015
Je možné, že máte pravdu, ale nevím z čeho tak soudíte. Fotografie jsou pořízené zřejmě za slunečného počasí a z těch o tom jaká je tam půda nevyčtete vůbec nic. Taková fotografie velmi klame. Kolikrát byly na tomto pozemku jahody už vůbec ne. O tom... celý příspěvek >
Jahody, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Na roztočíka to nevypadá. Rostliny nemají typicky zkadeřené listy. Jahodník napadený roztočíkem vypadá jako na obrázcích. Doporučil bych vyrýt nejvíce napadenou rostlinu i s větším množstvím půdy a tu potom pozorně po troškách prohlédnout. Pokud... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 2.3.2015
Zahradu mám v nadmořské výšce 300m. V roce 1982 jsem nasadil dva roubované ořešáky odrůdy Jupiter a dva odrůdy Seifersdorfer.  S oběma odrůdami jsem spokojen. Neroubované ořešáky bych už nesadil, je to sázka do loterie a člověk až po... celý příspěvek >
Výroba moštu, 25.2.2015
Proč se lidé dožívají vyššího věku než dřív je téma na jinou diskuzi. Nerad bych toto téma vnesl do této diskuze a proto nebudu uvádět hned několik důvodů,  které mne napadají. Taky ovoce není jediným zdrojem vitamínů. To je li pěstování a... celý příspěvek >
Výroba moštu, 25.2.2015
Obsah vitaminu C ve stejném druhu ovoce je hodně rozdílný podle odrůdy, roku kdy se zjištění provádělo, kde bylo jablko vypěstováno, jak dlouho bylo skladováno atd. Takže to co uvádíte je takový statistický průměr. Rozptyl podle jednotlivých zdrojů... celý příspěvek >
Výroba moštu, 24.2.2015
Mluvit dnes o kurdějích je stejně mimo,……………………… Je dobré si text přečíst pořádně. Já jsem nepsal, že nám hrozí kurděje, ale o stavu kdy je „vitamínu C málo“. Něco v tom smyslu jako níže pan doktor. Dr. Ken Walker se domnívá, že mnoho... celý příspěvek >
Výroba moštu, 24.2.2015
Praktické testy toho co způsobí nedostatek vitamínu C provedli už hodně dávno mořeplavci. Kurděje to nebyla žádná legrace, na ty se umíralo. Nebyly to sice testy pod odborným dohledem, ale já jim přesto věřím. To že nám dnes kurděje většinou nehrozí... celý příspěvek >
Kdy ořezat vlašský ořech, 14.2.2015
Souhlasím. Taky řežu když přírustky dosahují 5- 10cm.
Výroba moštu, 14.2.2015
Ani já jako ostatně asi většina zde diskutujících nejsem schopen udělat vlastními silami posudek na množství vitamínů ve šťávě pocházející z jednotlivých typů odšťavňovačů a tak se musím spolehnout na to, co najdu v časopisech a na netu. Bohužel je... celý příspěvek >
Výroba moštu, 12.2.2015
Člověče nešťastná vy mne dostanete do maléru. Copak já jsem nějaký exhibicionista abych se odhaloval? Ale teď vážně. Když něco dražšího kupuji, prozkoumám internet a sháním všechny dostupné informace. Nechci se Vás dotknout ale, pokud nevíte, že... celý příspěvek >
Výroba moštu, 12.2.2015
Před koupí odšťavňovače jsem si zjišťoval je li výhodnější odstředivkový nebo šnekový. Rozhodující bylo pro mne zjištění že při odstředívkovém způsobu zmizí během velmi krátké doby všechny vitamíny. V náznacích je to uvedeno ve většině článků které... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika