Příspěvky uživatele - 44.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tak nevím, jestli mi fakt prodali Idared, 4.11.2008
Je třeba si uvědomit, že dnešní Idared má poněkud jinou chuť, než před třiceti lety. Jsou klony, které mají lepší zbarvení, dokonce i mírně narůžovělou dužninu v dolní části u jádřince. Řekl bych, že mají i sladší chuť a více stop po Jonathanu.... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží - pro p. Boštičku a jiné, 6.6.2008
Vážený pane Vysloužile, přestože jsem zde uvedl, že vyjádření k tomuto tématu je moje poslední, znovu reaguji, neboť bych nerad aby můj přízpěvek vyzněl jako vymyšlený, neboť se mi zdá, že naší debatu trochu překrucujete. Uvedl jsem, že nová... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 27.5.2008
Pane Vysloužile, toto je poslední moje reakce k tomuto našemu otevřenému tématu. V úvodu chci zdůraznit, že jsem Vás v žádném případě nechtěl urazit a nejsem si vědom jediného slova z mého příspěvku které by tak mohlo učinit. Vůbec nepochybuji o tom... celý příspěvek >
vrúbľovanie, 27.5.2008
Za zelena roubuji vyjímečně angrešt nebo rybíz. Zde se nedává igel. sáček, nýbrž se doporučuje použít sáček z jemného papíru a to za účelem zastínění. Toto však osobně nedělám, většinou počkám na trošku nepříznivé pčasí, kdy je zamračeno a nepálí... celý příspěvek >
Poraďte - hořící láska, 27.5.2008
Jedná se o hvozdík bradatý, neboli také pálená láska, nebo nejčastěji čínský karafiát. Zakupte semínka, která se prodávají téměř v každém obchodě se semeny. Letos koncem června vysejte a příští rok se dočkáte krásných květů. Vydrží kvést velmi dlouho... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 26.5.2008
Vážený pane Vysloužile. V tomto případě je Vám opravdu málo známo, jak sám uvádíte. Uvedl jsem, že šarku lze přenést na potomstvo i semenem a na tom také trvám. Kde se toto píše účastníky diskuse asi nezajímá a pro Vás jsem opravdu neměl ještě čas to... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Ano mohou se plody konzumovat.            Milan Boštička
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 25.5.2008
Ano krásný a výstižný příspěvek.            Milan Boštička
Odrůda Lotos, 19.5.2008
Odrůda Lotos je odrůdou podzimní, s uchovatelností v přirozeném sklepě do prosince. Velice líbivého vzhledu, chuťově sladší. Nevýhodou dle mého názoru je krátká stopka díky které se větší plody vytlačují a padají. Další obrovskou nectností je... celý příspěvek >
Napadení jabloní, 12.5.2008
Padlí jsem stříkal již před 14 dny, neboť se mi objevilo, tlak infekce je velmi silný a mohu říci, že se mi kombinované přípravky neosvědčily, což přisuzuji chladnému počasí. Zabralo až o tento víkend Karathane. Je škoda, že končí, měl jsem s ním... celý příspěvek >
podnože M9 a MM106, 10.5.2008
Nikoliv volte MM 106 jako zákrsek, nebo jako volnou palmetu.            Milan Boštička
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 10.5.2008
Je krásné, že si každý hájíme to své. Zahradničení je úžasná věda a šlechtitelství obzvlášť. Vyšlechtění nové odrůdy je úžasná práce která trvá i několik let. To není např. jako nějaká medicína, kde laborantka smíchá dvě látky a zítra máme... celý příspěvek >
Moniliová spála, 5.5.2008
Chci jenom sdělit, že v oblasti Loun, zvláště poblíž řeky, zejména v mrazových kotlinách je takto postižena letos většina meruněk. Nejedná se o spálu nýbrž opravdu o namrznutí. Bylo velice nepříznivé jaro (začátek) kdy teploty ještě předminulý týden... celý příspěvek >
mečiky, 2.5.2008
Mečíky se mají oloupat již před uskladněním na zimu, a to po vysušení, neboť ponechání suknic, tvoří úkryt pro přezimování třásněnky, a je zdrojem případných plísní. Po jaru je už celkem jedno zda je oloupeme, či nikoliv. Velmi je však důležité... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 2.5.2008
U nás se této odrůdě říkalo flaštička. Zhruba do roku 80 byla v každé zahradě.  Šarka vše zlikvidovala, byla velmi náchylná. Dala se množit i odkopky. Zrovna minulý týden jsem byl u jednoho zahrádkáře, který si ji právě vysadil. Tvrdil, že ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika