Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 2.11.2017
 Mě vůbec nevadí, když někdo experimentuje se zpravokořeňováním jabloní. Vadí mi řeči, které kolem toho vedou propagátoři zpravokořeňování. Např. že roubování je proti přírodě nebo že roubování na specifickou podnož, aby rostla tam kde se jí... celý příspěvek >
Permakultura, 1.11.2017
Proti definici permakultury na české wikipedii nemám námitek, myslím že zahrádkáři takové postupy více či méně uplatňují. Romantická až kýčovitá fotka mi však říká "pozor, je to fligna" a když dočtu celý článek, tak vím, v čem ta fligna spočívá.... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 31.10.2017
A měřil jste nyní teplotu půdy? Jestli ano, tak s jakým výsledkem?
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 31.10.2017
Miloši, když se "vaše Sudety" nacházejí v oblasti které se říká Malá Haná, která je součástí tzv. Boskovické brázdy, s nadmořskou výškou 320 m.n.m.;  potom se není čemu divit, že je tam plno starých stromů Matčina. Tato oblast je známá jako... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 30.10.2017
host - xxx.xxx.86.128 (?) : Naprostý souhlas se vším, co jste napsal. Jen u těch bramborových řádků si nejsem jistý tím 0,5 cm
Česnek 2017/2018, 30.10.2017
Vytvářet paniku jsem opravdu nechtěl  Jistě že do nového roku bude ještě několik dní s pár hodinami vhodnými k sázení, na horách a kopcích může být dokonce tepleji než dole v údolích. Ale na druhou stranu neznám žádný rozumný důvod, proč bych to... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 30.10.2017
A déšť se sněhem s teplotami klesajícími k nule je tady taky. Dobře je mému česneku v zemi. Do úplného zámrazu pěkně zakoření a já mohu být v klidu doma, bez starostí, kdy asi ten česnek letos zasadím.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
U Matčina se v pomologiích uvádí, že je značně náročné na dobrou polohu. V Šuranech mu ji pan Hlavatý jistě poskytne a Matčino se mu za to odmění požitkem z výborné chuti jablek. Ještě bych si dovolil doporučit p.Hlavatému, aby se podíval na další... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 27.10.2017
Díky za odpověď, odrůdu vyzkouším.
Česnek 2017/2018, 27.10.2017
Jakoupak cibuli že jste to sázela?
Česnek 2017/2018, 26.10.2017
Včera jsem také dosázel. Jako asi každý zahrádkář, se řídím vlastní intuicí, podloženou zkušenostmi z minulých let a místními klimatickými a půdními podmínkami.
Valašská reneta, 22.10.2017 Obsahuje fotku
Valašskou Renetu bylo možné vidět na letošní výstavě v Olomouci a dokonce nebyla vůbec malá.
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 22.10.2017
Nechat si určovat odrůdu bez fotky je troufalost. Roubujte nebo si nechejte naroubovat odrůdu, která vám chutná. Umírající stromek asi nebude mít přírustky vhodné k použití na rouby, proto bude nutné vyprovokovat jejich růst řezem. Mezitím pátrejte a... celý příspěvek >
Merkur, 19.10.2017
Jenže podle délky skladovatelnosti v podrobných popisech, je to správně. Karneval má uvedeno do února, Merkur do března. Proto jsem byl překvapený délkou skladovatelnosti Karnevalu u p. Hlavatého, zatímco Merkur je podle něj podzimní odrůda.
Merkur, 19.10.2017
Na obranu pana Staršího bych rád uvedl, že stejně jako on jsem považoval Karneval za raně zimní odrůdu a Merkur za pozdně zimní odrůdu. Takové rozdělení totiž uvádí na svých stránkách Fytos.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika