Příspěvky uživatele - 0.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Ale to jsme tu již probírali. Vzhledem k tomu že to dosud fungovalo, tak bych se tímto nezabýval, to je stále dokola. Fungovalo to dokonce s hladinou ve studni o 1,5 m nižší než je nyní. Jak tedy prosím správně zavodnit sací potrubí aby tam... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Není tedy možné že když zalévám to nasávací potrubí, aby tam zůstala vzduchová kapsa? Jak to tedy správně zalít?
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
zkoušel jsem, saje asi jako vysavač
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Dobrý večer, čerpadlo stále nečerpá, tedy z kýble ano, ale ze studny ne (i když jsem zkusmo vyradil klapku atd.). Volal jsem jednomu "zasloužilému všeumělci" a ten mi řekl že to bude opotřebované oběžné kolo, jak to běželo... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 2.9.2015
Jsem tu jako host. Letos jsem poprvé nasadila melouny, jen na zkoušku. Loni jsem si z kupovaných nechala nějaké semena. Na čtyřech sazenicích bylo 6 ks, první sklizen 16.8. 7,5 kg,  málo červený, ale sladký. Druhý meloun sklizen 30.8. 9,8... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Ok, jasné. Zítra to zkusím. Díky všem za rady a připomínky.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Tím šroubem na přírubě sání čerpadlo zavodňuji. Ta odbočka pod klapkou je tam pro zavodnění potrubí, nikoliv čerpadla, kdyby se napři měnil sací koš atd. Jinak hladina vody ve studni je v tuto chvíli 1,5m ale čerpadlo předtím čerpalo i když... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Těsnění jsem samozřejmě namazal. Tu zpětnou klapku samozřejmě vyřadit mohu, pokud je tam zbytečná jak říkáte, nicméně ten nadnesený problém to v tuto chvíli nevyřeší, když to s ní běželo dosud...
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Proč to nevím, zpětnou klapku mi tam dal před dvěma lety instalatér, chápu že je ještě jedna na sacím koši... Čerpadlo zavodňuji tím šroubem - redukcí nahoře na sání. K zavodnění potrubí tam pak ten samý řemeslník udělal tu odbočku.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Tu divočinu jak říkáte mi dělal instalatér a doteď to tedy fungovalo, ale nechám si poradit... Jinak koukámna video jak se má čerpadlo správně složit a myslím že je vše v pořádku. Oběžné kolo je stoprocentně řádně upevněno na klínku, tím jsem si... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
S tím naprosto souhlasím, už jsem to rozebral a složil mnohokrát a stále nic, no zkusím to znovu...
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Ano, točí se správně podle šipky na čerpadle, klínek tam je, lopatky vrtule jsou plochou stranou do záběru. Sestavené snad je dobře, ten jeden stupeň snad ani jinak sestavit nejde aby to pasovalo...
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Se zacpanou dírkou jsem to také zkoušel, bohužel beze změny. Jinak v běžném provozu byla stále zacpaná. Zkusím tedy dát nové těsnění k sání jak pod "brýle", tak pod převlečnou matici před kolínkem. Ještě mne napadlo, mezi jednotlivé díly... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015 Obsahuje fotku
sesazení směrem nahoru
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015 Obsahuje fotku
typ
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika