Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač Hecht, 30.3.2016
Další, která si prosě musí napsat to svoje o ničem. I přesto, že je to téma s dotazem na Hecht. No a jinak jsem si na SOLO Port-ech 423 žádného vypíače 0-1 nevšiml. A i kdyby, tak snad při pokusech o start by měl být v poloze, kdy nezkratuje... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Je to ta páčka z druhé strany hrdla karburátoru na které je svorkou přitažen plastový kryt filtrace motorem nasávaného vzduchu. Směrem dolů se "zapíná". Nechám motor chvíli běžet s ní až potom odstavím. Jinak by motor zhasl. Chvilku, aby se... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Já mám Porta z roku 1998, je na něm ještě nálepka ku příležitosti asi vzniku 1948 - 1998 tedy tehdy se slavilo padesátiny a nemůžu na ten rosič říct to nejmenší. Závada dodnes žádná, vše funfuje a těsní jak má, mám dokonce i práškovací set na... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 27.3.2016
Já vím, že moc neporadím a hlavně ne směrem k Hechtu, ale po svých zkušenostech dnes už nic jiného než SOLO nemám. Je to drahý, ale tak nějak cítím, že se to vyplatí. 
Instrukce v návodu "odpojte svíčku", 25.3.2016
Kosačky majů tú bezpečnostnú hrazdu ktorá ovládá jak brzdu setrvačníku tak zkratuje zapalování a motor zhasne. Brzda je většinou pásová a musí do určitého času zastavit rotující žásti. To je přesně dáno a zkoušeno při zkouškách "způsobilosti"... celý příspěvek >
Secí stroj K-1 pannon, 20.3.2016
No tak hlavně že se vám komentář líbil.  Až se podíváte co to stojí na Slovensku a nebo dokonce v Maďarsku, přejdou vás ty keci.
Secí stroj K-1 pannon, 18.3.2016
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to jsou ceny panečku! Odstříknuté plastové díly sem -tam kousek železa. Přitom to není žádná novinka, jen to sem asi někdo začal dovážet.
Vari - nevrací se startovací šňůra, 14.3.2016
Já vám lidi nevím. Je vůbec možné, aby někdo tam zapomněl dát tu pružinu tak, aby si toho nevšiml? Už jen když něco slořím, tak snad prověřuji funkčnost, ne? Nehladě na to, že při té vší malipulaci ta šňůra by povylezla ven. Promítněte si to Vy, co... celý příspěvek >
Vari vs Dakr, 12.3.2016
V podstatě jste to vše napsal sám. "Každá z těch značek má něco"... a asi jen těžko bude kdokoli věděl líp nežli Vy sám, co se bude hodit více. Mám takové tušení, že až pomine stavba, budou upřednostňovány jiné výhody toho kterého stroje. Vyhnul... celý příspěvek >
Vari - nevrací se startovací šňůra, 12.3.2016
A nemá DMJ 315 s plechovou nádrží jiné startování než to s plastovou nádrží?
Vari - nevrací se startovací šňůra, 12.3.2016
Bez urážky - pokud jste po sundání startování nenašel skrutnou pružinu a nepochopil ak to celé funguje, doporučuju orátit se na servis. Taky není jasné o jaký motor jde, tedy typ motoru, provedení motoru, už nevím jak to popsat, protože na některý už... celý příspěvek >
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
Dá se to "doma" ale je třeba vědět Koupil by se potom jen nový klínek. Za předpodladu, že je to tato závada a ano, při postavení motoru hlavou vzhůru, olej do sání nenateče a je to nejbezpečnější poloha pro manipulaci s motorem či sekačkou s... celý příspěvek >
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
"Kopání" motoru do špagátku značí změnu předstihu. Pokud teda jde opravdu zápal.
Hecht 7100, 23.2.2016
K tomuto strojku se pro letošní rok objevilo pár novinek mezi které patří i třířádkový secí strojek. Neví někdo, jaké to má výsevní jednotky? Z toto by se dalo trošku odvodit, co všechno to dokáže vysít. "U nich" nikdo nic neví, neb ještě není... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
To tak není si myslím. Když se to sejde a někdo vznese podobné "problémy" s jiným motorem bude to vyhlížet stejně. Ale jinak klidně, když Hondu ne, tak ne. Víte, největším nepřítelem motorů je obsluha sama.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika