Příspěvky uživatele - 216.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník zničený divokými prasaty, 7.4.2015
Tak protože můj muž je myslivec(letitý), přečetla jsem mu téma "divočáci" a radí: zajít do kadeřnictví, nafasovat vlasy, nandat do vyřazených dámských punčoch a zavěsit podél plotu. Ještě lepší účinek prý je dát vlasy do petek, které prodiravíte... celý příspěvek >
Drt se zadradního drtiče, 29.3.2015
Moc hezky vysvětleno  Už dlouho jsem se tak nezasmála 
Tykev, 5.3.2015
Na konci receptu jsem zapomněla pozámku - po zalití vyřícím džusem, zavíčkovat a až do vychladnutí otočit sklenice dnem vzhůru.  Nemusí se dál nic zavařovat a kompoty se skutečně nekazí. Zuz.
Tykev, 5.3.2015
Staniol - děkuji za útěchu :-), jste hodná. Ty kompoty byly skutečně velmi dobré a velice osvěžující (vychlazené z lednice).  Recept: dýni nakrájet na kostky, dát do hrnce, zalít vodou a přidat 1 sáček kyseliny citronové. Nechat odležet 24... celý příspěvek >
Tykev, 4.3.2015
Strašně moc se Vám všem omlouvám. Když jsem si nasadila brýle, abych správně přečetla a opsala název ze sáčku, dokázala jsem právě teď přečíst i ta malilinkatá písmenka na druhé straně a dočetla se, že plody dorůstají 20-25 x 8-10cm. Teda i ve svém... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Liduš ta je nááádherná. Přesně takovou bych chtěla jednou mít. Teda velikostí už to asi zvládám, ale ty květy :-(Děkuju moc za odpověď a podporu. Teď ji mám asi na velmi podobném místě a snad už se letos aspoň jednoho květu dočkám :-) Zuzana
Tykev, 4.3.2015
Všem moc děkuji za odpovědi... i když si nejsem jistá, jestli mluvíme o stejném druhu. Mám před sebou sáček se semeny od Nohel Garden a je tu napsáno "tykev pižmová muškátová" (cucurbita moschata). Je oranžová a vypadá jako hruška. Chtěla bych... celý příspěvek >
Tykev, 4.3.2015
I já mám dotaz... tykev goliáš pěstuju už pár let a vím o ní snad všechno, ale letos bych chtěla vyzkoušet i tykev muškátovou a moc by mně zajímalo, jak velké má plody (nikde se to nemůžu dočíst)? Zuzana Plzeň
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Myslíte, že to pomůže? :-)  Jestli na ní bude hladovka fungovat jako na mně, pokvete tak příští pětiletku :-))) Ještě letos zkusím úplně každou radu, ale trpělivosti už s ní moc nemám. Díky Zuzana
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 4.3.2015
Mám téměř shodné sudy (200 l) a mám je už víc než 10 let. Na zimu je vyčerpám, ale třetinu vody vždy ponechám, protože mám dva vedle sebe jako spojené nádoby a nechce se mi pokaždé "spojovací trubky" pracně plnit vodou. Někdy je tam led až na dno,... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Hortenzii mám sice hned uchaty, ale na straně, kde je přistavěna teprve předloni 6ti metrová terasa, která je vyvýšená a pod ní je pouze původní zemina. O kyselejší půdě vím, kompost, listovku i rašelinu jsem použila, hnojiva na hortenzie taky... a... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Ano to všecho vím, na jaře odstřihávám jen suché (až když je vidět, co neraší). Na zimu přikrývám chvojím a pořád nic. Poslední stanoviště je u zdi chaty, kam svítí sluníčko až odpoledne. Soused vedle na zahradě ji má na úplně stejném místě, stříhá... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Moc Vám květy přeju, ale závidím. Můžete mi prosím prozradit, kde máte hortenzii zasazenou? Já už vyzkoušela tři místa, ale stále nekvete. Vždy se rozroste krásný keř, ale za 8 let ještě ani jednou nekvetla :-( Zuzana Plzeň
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015 Obsahuje fotku
Ještě pro představu ten starý a část nového... Zuzana Plzeň
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015 Obsahuje fotku
Ano je to přesně tak. Před 12ti lety jsem koupila zahrádku plnou kopřiv a vysoké staré trávy. Každý rok něco "přeměním- vylepším", vymyslím další záhon a konečně se mi zahrádka začíná líbit. Nejvíc jsem se zamilovala do vyvýšených záhonů (už hlavně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika