Příspěvky uživatele - 4.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosh?, 14.9.2006
Jak jsem se zde už zmiňoval, mám pilu o výkonu 1600W zn. Castor a průměry 30cm a víc je pro ní hračka. Když jsem nasadil pilu ozubeným dorazem na špalek(asi průměru 35cm), tak jediným pohybem pily v řezu jsem skoro přeříz naráz špalek. Záleží, jaký... celý příspěvek >
RE: Ake su motorove pily OLEO MAC?, 4.9.2006
Zajímalo by mě, proč profi pily oleo-mac mají délku lišty pouze 46cm (tak je uvedeno v katalogu)
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosh?, 2.9.2006
Já mám výkon pily 1600 W a přeřezal jsem v pohoděišpalky o průměru až 70cm,  jednalo se o javor, ořech a agát, v pohodě jsem provedl i podélné řezy špalků, lištu mám 35cm.
pila kaprovka, 29.8.2006
Průměr 40cm je moc.  Ve výšce 1,3 m nad zemí se změří obvod kmene, pokud má víc než 80cm v obvodu ( asi 25cm v průměru), je nutné povolení ke kácení. Kácet velké stromy se s mí bez povolení pouze v případě, že strom bezprostředně ohrožuje... celý příspěvek >
Huby na chalupe, 24.8.2006
Zdravím, dřevo napadené houbou odstranit a spálit, odstranit i zdravé dřevo nejméně 60 cm od napadeného, i tam můžou být zárodky houby. Pokud je houba i ve zdivu, tak zdivo buď nahradit novým, nebo vyškrábat spáry do hloubky cca 3 cm, zdivo opálit... celý příspěvek >
pily Castor, 22.8.2006
Jaké máte zkušenosti s pilami Castor?
vosy v krytu okna, 12.8.2006
Na utěsnění se dát použít třeba silikon určený pro střešní krytiny a klempířské prvky.
vosy v krytu okna, 12.8.2006
Vystříkat např. biolitem určeným na vosy. Utěsnit otvory kolem okna a oplechování.
datlovník, 18.7.2006
Do jaké výšky může vyrůst datlovník?
sršně, 16.7.2006
Na internetu si najděte obdorné firmy, které se zabývají likvidací tohoto nebezpečného hmyzu. Pokud Vás ale sršni ohrožují, tak jsou povinni je zlikvidovat hasiči. Tento druh výjezdu hasičů se nazývá technický zásah.
vosí hnízda v zemi, 7.7.2006
a co zkusit nalít benzín do díry a pak zapálit. Doporučoval bych brzo ráno, to jsou ještě v útlumu. Díru případně před zapálením benzínu přikrýt sítem, aby nemohli včas uniknout.
jsme zoufalí, 25.6.2006
taky řešení, správně vychovaný pes to nedělá.
olej do tlumičů, 8.6.2006
Mělo by se jednat o hydraulický olej, koupit se dá na benzině nebo v autoservisu.
šneci, 6.6.2006
Vysbírávat je, likvidovat místa, kde se množí, Např: hustá tráva, příliš husté keře, dlouhodobě složené dřevo atd.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 6.6.2006
Mám přes tři roky el. řetězovou pilu CASTOR, používám ji hodně často a občas s ní řežu i velké průměry. Tím chci říct, že s touto značkou mám velmi dobré zkušenosti, s pilou jsem zatím nebyl v servisu, akorát jsem měnil časem řetězy a napínací trn... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika