Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 26.5.2017
Žasnu, do čeho všeho jsou dnes lidé ochotní vlézt. Směs kyseliny chlorovodíkové (HCl) a peroxidu vodíku (H2O2) jsem kdysi používal na vyleptávání měděné fólie na deskách plošných spojů.
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Pokud je trubka rámu ocelová, asi to nebude nějak zvlášť hodnotné kolo. Z vlastní zkušenosti bych se s ocelovým rámem už tahat nechtěl. Přesedlání na alu rám byla dost citelná změna a to nejsem žádný závodník, abych dal za kolo 50 a více tisíc (jako... celý příspěvek >
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 26.5.2017
Zkusil bych nějaký čas používat VIF aditivum do benzínu. Mělo by to mít dobré čistící účinky v motoru. Jde to koupit třeba v Auto Kelly. Nejmenší lahvička je tuším 125 ml, stojí kolem 70 Kč (přesně už si nepamatuju) a vystačí na jednu plnou nádrž... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
No abyste při tom čekání na dědu Mrazíka nedopadl jak Marfuška v lese. :-) Já bych zkusil použít kapalný CO2, který má každý zámečník-svářeč na dílně. Lze vymrazit až k cca -90°C. Ale z láhve se musí brát kapalná fáze, tedy odpojit regulátor,... celý příspěvek >
Motorové čerpadlo - výkon, 26.5.2017
Ano, samostatný ejektor mě také napadl a myslím, že jsem ho i zahlédl někde na internetu v prodeji. Ale jako praktičtější mi přijde zprovoznit elektrické ponorné čerpadlo na elektrocentrálu. Není možné, aby dostatečně dimenzovaná elektrocentrála... celý příspěvek >
Motorové čerpadlo - výkon, 26.5.2017 Obsahuje fotku
Sorry, ale tohle je fyzika základní školy. Vzorec pro hydrostatický tlak je phyd=h*ϱ*g, g je tíhové zrychlení, tedy konstanta, ϱ je hustota kapaliny, tedy v našem případě také konstanta a h je výška sloupce kapaliny. Jak vidíte, nikde tam... celý příspěvek >
Pryskyřník, 19.5.2017
Bofix je předražený, ale existují i jiné herbicidy. Podívejte se třeba na Agritox, měl by účinkovat na pryskyřníky a na Vaši plochu by měla být dávka 750 - 900 ml. Jedna 500ml láhev je za cca 270 Kč. K tomu sypání vápnem nebo vápencem - myslím,... celý příspěvek >
Pojezdové řemeny - řezaný, obalovaný, 16.5.2017
Na webu firmy Pikron je k dispozici soubor Technické a obchodní info.pdf, ve kterém najdete více informací. Bohužel mi to z toho pdf nejde zkopírovat a přepisovat se mi to nechce.
Co to je za divoké rostliny naší přírody?, 16.5.2017
Paní Lído, myslím, že to co jste poslala na obrázku, je právě žabník jitrocelový. Srovnejte květy s těmi zde
Co to je za divoké rostliny naší přírody?, 16.5.2017
Šípatky mají výrazně trojcípé čepele listů. Ostatně od toho je jejich název. Na pryskyřník mi ty listy přijdou příliš velké. Nejsem žádný znalec, ale kdybych měl tipovat, tak žabník jitrocelový.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Není problém vyrobit aku sekačku srovnatelného výkonu s benzínovou. Otázka je, kdo to zaplatí? Moje benzínová s BS 750 stála 13000. Kolikrát více by stála srovnatelná aku? Můj názor je, že se aku prosadí jen do těch nejmenších sekaček a paralelně s... celý příspěvek >
Darling netěsní - poradíte?, 14.5.2017 Obsahuje fotku
Ještě dodám, že toto je v dnešní době opravdu zastaralý způsob těsnění. Všechna novější čerpadla jsou těsněná keramicko-grafitovým těsněním, které vůbec neprosakuje a při správném používání čerpadla (čistota vody atd.) má velmi dlouhou životnost.... celý příspěvek >
Darling netěsní - poradíte?, 14.5.2017
Když už jste byl na té VašíTrubce, mohl jste zkusit dát do hledání třeba "sigma těsnění". A ejhle, hned první video (od SIGMAShop) je přímo video manuál na řešení Vašeho problému.  ;-)
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 11.5.2017
Myslím, že ořešákové listí není úplně to pravé. Ořešák vylučuje do půdy juglon a rovněž ho obsahuje celá rostlina, kromě plodů. Juglon je toxický pro většinu rostlin. Je otázka, kolik juglonu obsahují listy a jak rychle od opadu listů dojde k jeho... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 11.5.2017
Vertikutátor určitě velmi pomůže, zejména proti mechu - nemá rád provzdušněný a ne tolik vlhký trávník. Vím, že jste psala, že mech Vám nevadí, ale mech vadí trávě, kterou vytlačuje. Takže si asi budete muset vybrat, jestli mech nebo trávu. Pokud si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika