Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 29.4.2016
Jedna- jediná- z jabloní cca 40 let VK Starking - letos jen cca 15 % květu proti jiným letům. Obvykle má snahu přeplozovat takže třeba letos dorostou jablka výstavních velikostí :)  Ostatní nasadily obvyklé množství květů j.c.
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Asi se můžem těšit Chladné počasí bude Evropu trápit až do června, varuje německý meteorolog
Jakou z těchto sekaček vybrat, 27.4.2016
Brigs motor 500 cm, Váha sekačky do 26kg. Mohu poprosit o podrobnosti??   j.c.
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Mezi sebemasochisty se počítat nemíním ale názor na Cropaid, postřiky Championem, balení rostlin do igelitových přehozů jsem si podle příspěvků postižených, udělal. Meruňkovice nateklo loni naštěstí dostatek, s ovocem neuděláme nikdo skoro nic,... celý příspěvek >
Sázení nakladaček, 26.4.2016
Pokud je dobře připravený a vyhnojený záhon, rostlinky okurek uživí.
Sázení nakladaček, 26.4.2016
Na záhonek šířky 1m dejte klidně 2 řádky. Semínka do hnízd po 3, hnízda 20cm od sebe, nebo do řádku po jednom 5 - 7cm od sebe. Tahhle to dělá moje paní a okurky má krásný.    j.c.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Pro ty, kteří nemají zahradu u baráku, je možná přibližná kontrola teplot uplynulých hodin Meteoview Stačí klikat po lokalitách podle vaší polohy, popř. si v bublině nechat zobrazit meteogram s teplotami uplynulé noci. Iluze si nedělám,... celý příspěvek >
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Namulčované plochy se stávaly u nás ložisky pro slimáky a hryzce. Děláme to opět postaru, okopat, vyplet, stromky občas zalít, trávu do kompostu. j.c.
Prosím o identifikaci, 24.4.2016
Lokálně se mu říká královská koruna. Proti hryzcům nefunguje, nově zasazené cibule skončily částečně ožrané a vyházené na povrch záhonu do několika dní po zasazení. :/    j.c.
Kvitnú jablone, 23.4.2016 Obsahuje fotku
Plný souhlas, tohle období je na zahradě potěšením
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 22.4.2016
To je těžké, jeden na to kašle, jeden zastánce eco-bio bez chemie, většina jich nemá techniku vhodnou k ošetření vzrostlých stromů. U mne pod 5%, po provedení 2 postřiků, po sousedech odhaduji nad 15. Pokud mi to nezmrzne, zlámou se mi stromy, Násada... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 12.4.2016
Nezdá se mi Vámi uvedený tlak na trysce. Prodejcem uvedená hodnota je:     Nastavení tlaku: 4 stupně: 1,0/1,5/2,0/2,5 bar, což je 0,1 vámi uvedené hodnoty.
Papriky 2016, 9.4.2016
U nás něco málo zavaříme do sklenic, největší množství paprik zpracujeme s rajčaty, cibulí, česnekem kořením a chilli na topinkové směsi zavařené do sklenic,  které jsou vynikající i s rýží.
Grilování na litinovém tálu, 26.3.2016
Litina je litina, nemám nic proti. Když ale vidím ten rantl a vystouplou mžížku, apadá mne stále dokola, jakpak se ty zapečený šťávy z klobás, masa a zeleniny asi čistí???   j.c.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.3.2016
Snažím se stříkat proti monilii tak, jak jsem to vyčetl a zdá se, že to funguje. První postřik v době kdy rozkvete prvních cca 10 % květů, druhý postřik v době, kdy stromy dokvítají a zůstává přibližně 10% květů. V každém případě je to tedy do květů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika