Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
njn asi jsem nečetl dosti pozorně se sledováním všech vazeb. Ano, já mám variantu s více samostatnými větvemi sólo chráněnými Fíčky. okruh pro závlahu, okruh pro bazén a čerpadlo filtrace, okruh pro zahradní techniku, okruh třífázový ven, okruh... celý příspěvek >
Třešen Stela, 25.2.2015 Obsahuje fotku
Proti kočce králičí pletivo nebo spirálu z provázku, aby neměla volný úsek kůry v délce větší než 8 cm. Pokud jdou větve na sever, a chcete je zachovat, tak s rizikem že budete mít nesouměrnou korunku je můžete nechat téměř tak jak jsou... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Pane Hrkal. chránič indikuje otevření okruhu - tedy dotyk uzemněného objektu do živých částí chráněného okruhu. Pokud je okruh uzavřen a proud jde v trase jak má, pak chránič nevypíná. Jistič zase nepozná, jestli proud jde z fáze na pracovní nulu... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
njn to hodně ušetříte, když nedáte chránič . To mi připomíná, jak si jeden dal na vypnutý okruh cedulku nezapínat a šli okolo zedníci, co si na něco potřebovali napsat změřené míry, tak si cedulku půjčili. Pak jim nešla vrtačka, tak pro jistotu... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Njn, oni hobící v marketech nekoupí nic co by již nemělo malospotřebitelské balení povolené. Jen ta krabička je uživatelsky srozumitelnější a doporučená koncová cena přizpůsobená řetězcovým marketům zvyklým na "Akce 50% Sale". Když se vrátíme k... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Mám dojem že balení typu "Zdravé..." nebo "Praktik STOP..." by obsahovalo lahvičku s 10 ml Horizon 250EW, akorát by místo 50Kč stál 69,90Kč v akci.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Václave, má dotaz ohledně TM Horizon + Zato. Nevzpomínám si na název přípravku, který měl obě účiné látky a míchal se 2%ní. Nyní asi už nemá registraci, tak jej nelze najít (v databázi eagri a odvozených).
Kde koupit švestku presentu, 24.2.2015
Ono je trochu brzo, počkejte na aktualizace po jarním vyorávání a zahájení jarní prodejní sezóny. Je rozmrzlo, možná začnou dříve, ale stejně směrodatné budou nabídky zveřejněné po 15.3.
Briggs industral - svetlo, 24.2.2015
Zapoměl jste napsat typ motoru. U těch co se používají i pro modely s elektrostartem určitě, jinak by nebylo možné dobíjení startovacího ACCU.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 24.2.2015
Ano, když se napíše BBCH_03 tak to nikomu nic moc neřekne, ale fotka je lepší. Když je BBCH_09 na vrcholových pupenech, tak podle počasí je na postřik mědí 24 až 72 hodin. Pokud je už BBCH_10 na jižní polovině stromu, pak už musí přijít na řadu... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 24.2.2015
Nechápu proč 4× stříkat proti tomu samému, když stačí ve správný čas stříknou správnou koncentrací dobré formulace mědi. Loni jsem dokonce zkoušel pro srovnání na malé zahradě dva stromky nechat úplně bez postřiku. Výsledek - stromky to přežily,... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 23.2.2015 Obsahuje fotku
dík za připomenutí - tak ty slíbené fotky stavu předevčírem a přirychlené v kuchyni 24 a 48 hodin.
Maliník, který neodnožuje, 23.2.2015
To je nesmysl, ideální je když mnaliník odnožuje minimem silných výhonů, ale odnožovat musí, protože plodí vždy na čerstvých prutech. Pro udržení malinníku na místě je důležité, kam a čím hnojíte. On se totiž při nedostatku výživy stěhuje do... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.2.2015
Jedovatý je pro ně kofein, jenže v logru jej není ani tolik, aby jim to dělalo žaludeční nevolnost. Navíc je nic nenutí to žrát. Takže logr na slimáky určitě néééé.
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 22.2.2015
Pokud máte svažitý pozemek, bude určitě nutný odkop pro vytvoření terasy. No a bez filtrace (třeba na vítr) to fakt není ono. Jediná chemie co funguje bez filtrace je modrá skalice a sítko na tyči pro hrubé nečistoty. Pokud nahlídnete do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika