Příspěvky uživatele - 157.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
Nedělám lák silnější než 5%. Ale maso obvykle nastříknu, takže lákuju jen několik dní. Sůl z láku asi nevyvzlíná, ale kapky láku na víčku vyschnou a sůl zůstane.
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
Je-li sůl v láku rozpuštěna, nesedá, její koncentrace je všude stejná. Maso se překládá jen kvůli tomu, aby těsně k sobě přitlačené kusy nebránily kontaktu s lákem. Při dostatečně dlouhé době naložení se nakonec proleží i nepřekládané... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 22.1.2015
Oba zdroje udávají křížení Macoun x Jonathan Je to možné, už si to přesně nepamatuju. I ten Macoun se M.I. hodně podobá (je to snad jeho kříženec). Rodivé dřevo mi přišlo přiměřené délky (asi jako Spartan. Určitě nemá šlahounovitý růst jako... celý příspěvek >
Síření ve skleníku a vinná réva, 22.1.2015
Navíc mlhavý sirný opar stoupá vzhůru, takže v přízemní sféře je nižší koncentrace účinné látky... Myslím, že nemáte pravdu. Oxid siřičitý je těžší než vzduch, takže největší koncentrace je při zemi. Pokud stoupá vzhůru, tak jen krátce, jelikož... celý příspěvek >
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 22.1.2015
Myrobalány jsou běžně označovány jako renklody. U amatérů to chápu. Prodejce by asi měl napsat slíva.
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
I když se zima nedaří, venku je kolem 3 stupňů, což je na naložené maso tak akorát. Přeskládávání - jednou už proběhlo při přestěhování do lednice. Nezbytně nutné extra častější přeskládání není, lák si do masa cestu najde..
Jurrský ovopark, 22.1.2015
Chutnal jsem kalvila zimního na jedné výstavě. Nic moc. Před 100 lety to bylo v mocnářství považováno za nejlepší jablko.  Pěstovalo se ale hlavně v jižních Tyrolích, takže u nás asi odpovídající kvalitu nemělo. Po 2. válce, kdy se do Evropy... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 22.1.2015
O odrůdě Holiday (Jonathan x MacIntosh) píše Ing. Dvořák v monografii Pěstování jabloní. Já je považuji za jedno z nejchutnějších jablek, které jsem kdy jedl.
Tmavý střed u uzeného masa, 15.1.2015
Dávám přesně stejně soli jako pan Partl.
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 15.1.2015
Já v tom zas ta černé úmysly nespatřuji. Je jasné, že holovouští zařadí do degustace hlavně své odrůdy. Je taky logické, že novošlechtění asi nebudou utržená ze starších a už vůbec ne úrodami vyčerpaných stromů.   Já mám osobně radši... celý příspěvek >
Jaká bude Resista?, 15.1.2015
Mám pocit, že čím víc jsem se o Dukát staral, tím víc jablka trpěla pihovitostí a vadly ve sklepě. Na zapomenuté větvi polokmenu byly sice plody menší, ale tvrdé a zdravé. Přestože šlo o vlajkovou loď Ing. Dvořáka, je to dnes odrůda překonaná. Což... celý příspěvek >
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 15.1.2015
Samotnou degustaci lze zmanipulovat stěží. Co lze ovlivnit, je výběr konkrétních ochutnávaných jablek   (včetně těch kontrolních, známých, s nimiž se novošlechtění budou při ochutnávce porovnávat). Na druhé straně - proč by to organizátoři... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 8.1.2015
Jen blázen by si mohl myslet, že v jakékoli zemi - i v Číně - nedovedou vyrobit tak jednoduchý stroj jako je řetězová pila v odpovídající kvalitě. Samozřejmě umí. Jenomže naši tuzemští dovozci vědí, že český zákazník je nenáročný a chce hlavně... celý příspěvek >
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 8.1.2015
Nemáte obavu, že bublinky CO2 s sebou vezmou z demižonu i žádoucí vonné látky? Jak ta bublinka pozná, co je smrad a co švestkové aroma?
Výsadba jabloní, 18.12.2014
Ještě by bylo dobré, kdyby happy happy upřesnil, jestli ty dvě jablůňky k výsadbě má anebo je bude teprv shánět. A pokud je nemá, tak mu poradit, kde je sežene.  Osobně jsem zvědavý, který prodejce stromků (ať už ve školce či v e-shopu) bude mít... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika