Příspěvky uživatele - 57.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2015
Teplo bude, o to více mě mrzí ty včerejší mínus 4 °C. Jinak Lenova tady ještě o víkendu spala.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2015
Ráno tady mráz - poprvé jsem viděl zmrzlá (hnědá) poupata a čerstvé květy myrobalánů.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
Tady k ránu mínus 3,2 °C. Číča paní Lídy měla pravdu.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2015
Můj dnešní smrtící koktejl byl Horizon+Zato+Champion+Borax. Nevím, jestli nebude kontraproduktivní ten Borax a reakce Championu na něj. Je rozkvetlých teprve pár květů - počasí to dost zbrzdilo.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 30.3.2015
Dneska tady déšť, sníh, kroupy i silný vítr a meruňky by měly za pár dní začít kvést. Předpověď nevalná. K postřiku se asi nedostanu .
Opál, 29.3.2015
Podle mě je tvrdá dužnina v kombinaci s její chruplavostí spíše výhodou (i z pohledu skladovatelnosti). Ale každému vyhovuje něco jiného. Současná "várka" ve zmiňovaném hypermarketu je o dost horší (velikost, vybarvení i chuť), než-li při prezentaci... celý příspěvek >
Řez meruňky Goldrich, 24.3.2015
Podobné příznaky mají některé meruňky napadené např. virovou ESFY.
Rané odrůdy hrušní, 24.3.2015 Obsahuje fotku
Já mám zkušenost s Radanou (tedy nejspíše), kterou jsem původně kupoval jako Hardyho. Chuťově dobrá - mírně aromatická, šťavnatá a co si na ní cením, že nemá máslovou konzistenci dužniny, ale chruplavou. Tedy nic proti máslovkám - mám je rád - ale... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2015
Svíce nemám, pane Petře. Uvažoval jsem o nich vloni. Ono je to logisticky a časově docela problematické, když zahrada není v blízkém okolí.
Gallina, 22.3.2015
Určitě v lednovém čísle 2013?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2015
Tak jsem dneska v sousedství viděl kvetoucí meruňku. Už se to tu rozjíždí. Jestli zase přeběhne nějaký mrazík, tak bude průser.
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 22.3.2015
Pozor, to, že se pěstují ve vysokých nadmořských výškách neznamená, že jsou mrazu odolné. Tam je trochu jiný průběh počasí prakticky s absencí nějakých jarních mrazů.
Špatné Ph pro hrušku?, 21.3.2015
Tak tak. Pisatel píše, že byl stromek po 5 letech menší, než ze školky... Takhle mi v jílu živoří třeba broskvoň na BVA-2 nebo právě dvě odrůdy hrušní na kdouloni.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 18.3.2015
Nevím. Konvert jsem vloni rouboval a očkoval, ale na HS a jeden mezikmen.
Bažantí odrůdy, 14.3.2015
Tak ještě přidám - chruplavost pevné šťavnaté dužniny Opálu je opravdu návyková. Opět jsem neodolal a za nekřesťanské peníze zhřešil  .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika