Příspěvky uživatele - 164.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez slivoně Gabrovska, 12.5.2012
Na kmínku rostou lístečky-větvičky, ty jsem olámala, asi se to má, že? Můžu během roku kdykoli?
Řez slivoně Gabrovska, 12.5.2012 Obsahuje fotku
2. foto
Řez slivoně Gabrovska, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, takhle jsem ji teda podle rad ostříhala, můžete mi poradit, co dál? děkuji
Řez slivoně Gabrovska, 21.4.2012
Děkuji, do roubování bych se nepustila, to je moc složité, tomu nerozumím. Takže zkusit odřezat ten výhon a zastřihnout terminál a čekat jestli obrazí?
Řez slivoně Gabrovska, 21.4.2012
Momentálně nejsem na zahradě, ale když budu moct podívám se. Myslela jsem, že to místo je dole, protože při sázení, vím, že muselo zůstat nad zemí..A co teď, když to není švestka, to ji mám vykopat a vyhodit?
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012
Aha a jak to poznám? To jako, místo švestel tam bude něco jiného?
Řez ryngle, 20.4.2012 Obsahuje fotku
2.fotka
Řez ryngle, 20.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě ryngli,/stáří zhruba 4roky/ má sv.fialové kulaté plody, nebyla ještě stříháná. Loni poprvé plodila několi kusů plodů. Ráda bych ji nějak ostříhala, ale nevím jak, poradí mi někdo? Přikládám fotky, děkuji za ochotu..Ana
Řez broskvoně Alstar, 20.4.2012 Obsahuje fotku
3.foto
Řez broskvoně Alstar, 20.4.2012 Obsahuje fotku
2.foto
Řez broskvoně Alstar, 20.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak ostříhat loni na jaře sázenou broskev ALSTAR. Přikládám foto..Děkuji za rady..B
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012 Obsahuje fotku
3.foto
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012 Obsahuje fotku
2.foto
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím poraďte, jak ostříhat tenhle stromek slivoně GABROVSKÁ, loni je sázená na jaře. A takhle teď vypadá, předem děkuji za rady..B
Odborná literatura, 16.4.2012
Děkuji za pana Kyncla a dalším..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika