Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn ryb v jezírku, 21.2.2017
Zdravím, jeseter nesnáší měď.Je to pro něj jed, tak jestli máte nějaké propojky nebo ventily z mosazi, popř.trubky z mědi, je to příčina.Dále mě napadá změna pH vlivem filtrace.
Dýňoviště 2015 + 2016, 20.2.2017
Dobrý den..chtela bych zkusit prstovat dyni pecarku..ovsem netusim, kde koupit? Jaka je prosim chutove a narocnost na pestovani? Zatim mame pouze hokaido..dekuji
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017
Asi jestli stačí kořenový systém pro dva rajčata na místě pro jedno.Jinak mě nic nenapadá.
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017
Zajímavé řešení, zkušenosti nemám, ale dle mne by to bylo i v naších podmínkách reálné. Rajčata sázím tak, že oškubu pár spodních lístků a sazenici dám naležato do zeminy až po první lístky, ze stonku se pustí nové kořeny a rajče je silnější.Kdyby se... celý příspěvek >
Nášlapná krmítka pro drůbež, 13.2.2017
Myš vám sjede po závěsném špagátu do krmítka jako nic.Pak seskočí.
Elektrický ohradník pro drůbež, 13.2.2017
Zdravím, pletivo musíte mít samozřejmě ve vzduchu na plastových tyčkách nebo zavěšené třeba provlečeným lankem.
Filtrace nexus, 10.2.2017
:D triky a pověry :D
Fotky jezírek a filtrací, 8.2.2017 Obsahuje fotku
červenec 2016
Ochrana leknínů, 24.1.2017
Zdravím, máte někdo ochranu rostlin proti amurům? Napadlo mě ponořit těsně pod hladinu protihrabové pletivo pro drůbež. Ale větší kusy by ho asi protlačily a k rostlinám se dostali. Máte někdo něco nebo rostliny, které amurům nechutnají?
Hloubka vody pro přezimování, 13.1.2017
Pěkný den, jaké máte zkušenosti se pstruhy a kapry v jednom?
Přezimování karasů v jezírku, 10.1.2017
Zdravím, tak jak válčíte s těmi drtivými mrazy? Já vzduchuji v nejmenší hloubce, ale začalo mi to zamrzat, protože kompresor mám venku a bylo -27. Tak jsem dal ke kompresoru ventilátorový ohřívač a do dvou beden na maso proti sobě a celé přikryl... celý příspěvek >
Hloubka vody pro přezimování, 8.1.2017
Pěkný den, nevadí,že mám v jezírku dírku 10 cm v ledu se vzduchováním na opačné straně, než je zimoviště ryb? Asi deset metrů vzdálené? Opustí čpavek vodu? Díky za připomínky...
Udírna dehtuje, 4.1.2017
To je málo, já mám obdobné zařízení jako vy a topím na plného dvě hodiny a zdi v udírně stále orosené, až se odrosí a odpaří, pak dávám maso. Myslím, že je to tím, orosí se i maso a dým více ulpívá na mokrém, někdy utírám i maso, když ho pověsím a... celý příspěvek >
Udírna dehtuje, 4.1.2017
Jak dlouho předehříváte udírnu než dáte maso?
Otázka, 2.1.2017
Ahoj, ano je to možné, velikost filtru se ale bude odvíjet od množství ryb a druhu, popř. jaké krmivo.Minimálně bych doporučil dva, tři sudy po 200 litrech popř. štěrbinový filtr. Do sudů dal kartáče, molitany a nastříhané husí krky. Dále je nutnost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika